hamile miyim acaba

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
slm kızlar beni en son mens 3 ocaktı tabi yumurtlama günlerini değerlendirdik ayrıca bal tarçın çörek otu kullandım bu ay yaklaşık 10 gündür sol kasığım çok sancılanıyor belimde ağrı var bi ara vajinal akıntı arttı şimdi kuruyum göğüslerim hassas kahverengi bölümde büyüme var ve biraz komik sol göğsümün ucu diğerine göre daha büyük çok gaz var bi de böyle nasıl anlatım sağ ve sol leğen kemiklerim ağrıyor midemde sürekli bi yanma bulantı gibi ama kusacak kadar değil sol bacağımda ağrıyor daha da gün var yeni mense sadece fikrinizi almak istedim sizce gebelik olabilir mi:Saruboceq:

28 gunde birmi adet oluyorsunuz>?yumurtlama gununuzne zaman ne denk geldi?

4 gün sonra test yapayım o zaman umarım burdan bende müjdeyi veririm ilgin için teşekkürler

teşekkürler bu ay biraz sabırsızım beynimi kurcalayan şeyleri burda paylaşmak iyi geldi

slm kızlar beni en son mens 3 ocaktı tabi yumurtlama günlerini değerlendirdik ayrıca bal tarçın çörek otu kullandım bu ay yaklaşık 10 gündür sol kasığım çok sancılanıyor belimde ağrı var bi ara vajinal akıntı arttı şimdi kuruyum göğüslerim hassas kahverengi bölümde büyüme var ve biraz komik sol göğsümün ucu diğerine göre daha büyük çok gaz var bi de böyle nasıl anlatım sağ ve sol leğen kemiklerim ağrıyor midemde sürekli bi yanma bulantı gibi ama kusacak kadar değil sol bacağımda ağrıyor daha da gün var yeni mense sadece fikrinizi almak istedim sizce gebelik olabilir mi:Saruboceq:

inşallah hamilesindirzemuszemusarkadaşımın belirtileride aynıydı ama inanmıyodu 2 gün önce öğrendik hamile inşallah hadi hayırlı haberler alırız..........hihoyyyt

canım bende hamile kaldığımda seninle aynı belirtileri yaşmaıştım benim birde bunlara ek olarak göbek deliğim ve etrafında bıçak batması gibi ağrılar oluyordu inşallah sende hamilesindir buarada ben pyro clinice diye bir markanın gebelik testini almıştım adetime 6gün olmasına rağmen çıkmıştı 2.çizgi

kızlar bende ınanılmaz gaz var bı rahatlayamıyorum şişkinlikte var cunku yemedıgım halde kılom değişmiyor,arada böyle kramp gıbı gırıyor adet sancısı tarzında ama olmadım cumaydı adet tarıhım o sabah dayanamadım test yaptım ikinci çizgi hafıf pembe renklı şekılde cıktı bakalım bırkac gun daha bekleyım doktora gıtcem kanda bellı oluyor bılmıyorum ama hamıleyım dıye dusunuyorum inşallah,gaz hala var nasıl bırseyse boyle

inşallah hamilesindirzemuszemusarkadaşımın belirtileride aynıydı ama inanmıyodu 2 gün önce öğrendik hamile inşallah hadi hayırlı haberler alırız..........hihoyyyt
merhaba...bu konu tam benlik o yüzden bende bişeyler yazmak istedim. lütfen banada cvp verin. benimde son reglim.31 aralıktı.. reglim bittikten sonra başladık biz çalışmlara. bendede inanılmaz bi gazlanma büyük tuvalete çıkmakta zorlanma mide yanması var. bide ara sıra yemek yerken birden kötü bi koku geliyo ağzıma. bide çok yemeğe başladım.. yemeye doymuyorum sanki. bide göğüslerimde hafif acı var.. acaba hamile olabilirmiyim. test yapsam çıkarmı. adet günümden sayınca bugün 27 gün geçmiş görünüyor. çıkarmı idrar testinde yada kanda. lütfen fikirlerinizi söylermisiniz

mrb bana yardım edin lütfen adetim olmadan önce 1-2 damla kan geldi ama sonra adetim oldu bitti şimdi ise sanki adetim olacakmış gibi çok kötü şekilde göğüslerim sancıyorr acıdan duramıyorum acaba hamilemiyim merak ediyorum yardım edermisiniz tşkr ederim ilginize

Merhaba arkadaŞlar ben de de bu ay ılgınÇ bır Şekılde yumurtlamamdan hemen sonra gÖĞÜslarde hassasıyet baŞladı ve hala devam edıyor normalde reglden 3 gÜn Önce kadar aĞrımaya baŞlardı . ŞaŞkınım ne olduĞunu tam anlamadım. Bu belırtılerle hamıle olduĞunu ÖĞrenen arkadaŞlar var mı acaba yanıt beklıyorum
teŞekkÜrler

kızlar bende ınanılmaz gaz var bı rahatlayamıyorum şişkinlikte var cunku yemedıgım halde kılom değişmiyor,arada böyle kramp gıbı gırıyor adet sancısı tarzında ama olmadım cumaydı adet tarıhım o sabah dayanamadım test yaptım ikinci çizgi hafıf pembe renklı şekılde cıktı bakalım bırkac gun daha bekleyım doktora gıtcem kanda bellı oluyor bılmıyorum ama hamıleyım dıye dusunuyorum inşallah,gaz hala var nasıl bırseyse boyle

canım seni tebrik ediyorum, sanırım hamilesin:)
canım belirtilerin arasında akıntı var mı, ne zamandır devam ediyor, hep mi vardı, bi de başka ne gibi belirtiler var, kasık ağrısı falan var mı, o ne zaman başladı?çok sordum ama bilgilendirirsen sevinirim.çok teşekkürler:ecrin_bebek:

canım seni tebrik ediyorum, sanırım hamilesin:)
canım belirtilerin arasında akıntı var mı, ne zamandır devam ediyor, hep mi vardı, bi de başka ne gibi belirtiler var, kasık ağrısı falan var mı, o ne zaman başladı?çok sordum ama bilgilendirirsen sevinirim.çok teşekkürler:ecrin_bebek:

evet canım akıntı var ,kasık ağrısı da hatırladıgım kadarıyla son 10 gundur yaklasık ara ara oluyor,duzenlı spor yapıyorum hergun koşu bandında yürüyorum kendımı zorlamadan eşim de ara ver dıyor hamıleysen çocugu dusurme dıyor bende bısey olmaz dıyorum o yuzden bı an once doktora gıdıp tam sonucu almak ıstıyorum sporuma devam etmek ıstıyorum yoksa hamılelıkte duba gıbı olurum boyum da kısa

evet canım akıntı var ,kasık ağrısı da hatırladıgım kadarıyla son 10 gundur yaklasık ara ara oluyor,duzenlı spor yapıyorum hergun koşu bandında yürüyorum kendımı zorlamadan eşim de ara ver dıyor hamıleysen çocugu dusurme dıyor bende bısey olmaz dıyorum o yuzden bı an once doktora gıdıp tam sonucu almak ıstıyorum sporuma devam etmek ıstıyorum yoksa hamılelıkte duba gıbı olurum boyum da kısa
canım spor yapman çok güzel tabi zaten yap ama istersen şöyle hamileysen de bebişin iyice büyüyüp tutunana kadar ilk bi kaç ay ara versen sanki daha iyi ama yine de doktorun daha iyi bilgi verir sana hayırlı olsun çok tebrik ediyorum, darısı başımıza inşallah:) bi kan tahlili yaptırsan kesin belli olur aslında
CADIARZU

X