Hamile miyim? Lütfen bakar mısınız?

valeria8

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
408
339
Arkadaşlar selam herkese öncelikle gönlünden geçen her şeyin kabul olduğu günler diliyorum:KK200:

Bu ay ovulasyon günlerimi çok iyi değerlendirdik reglime 7 gün kaldı. Erken gebelik testi yaptım sabah ilk hiçbir çizgi yoktu sonra silik bir çizgi belirdi. Hamile miyim sizce?

Kan testine gideyim mi?

Eklentiler

• IMG_1238.jpeg
    IMG_1238.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 420
  • IMG_1235.jpeg
    IMG_1235.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 263
  • IMG_1236.jpeg
    IMG_1236.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 241
  • IMG_1227.jpeg
    IMG_1227.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 299
Son düzenleme:
daha cok erken bence. kan versen belki çıkar ama bu defa değer düşük gelcek ve sonra kan değeri yükseldi mi ne oldu diye gidip ha bire kan vermen gerekecek o yuzden bence 3-4 gün daha bekleyin.

İlk 10 dakıkada mı cıktı ?
bence beklemeden kan verın en azından folık asıt baslamıs olursunuz

İlk 10 dakıkada mı cıktı ?
bence beklemeden kan verın en azından folık asıt baslamıs olursunuz
Evet ilk 10 dk içinde çıktı çok uzun süre beklemedim. Folik asit kullanıyorum gebelik düşündüğüm için başlamıştım. Çok teşekkür ediyorum 🙏🏻

Bence çok çok yeni bir gebeliğiniz var. Minik ve özel bir misafiriniz geliyor. Hazırlığınızı yapın ✨♥️ Bir kaç gün sonra ilk idrar ile testi yenileyin çıkarsa kan verin 🥰

ilk 5 - 10 dk da çıktıysa çok yeni bi hamilelik söz konusu olabilir :) yarın baska marka ile test yapın bir de

Ben mi görmek istiyorum yoksa silik bir cizgi var mı acabaa

Eklentiler

• f6ce74de-6717-4db4-a535-85637b64f554.jpeg
    f6ce74de-6717-4db4-a535-85637b64f554.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 397
Ben mi görmek istiyorum yoksa silik bir cizgi var mı acabaa
Maalesef test dağıldığı için yorumlamak uygun değil. Testi tekrar etmelisiniz. Bir de kutusunda yazdığı kadar idrar damlatmaya dikkat etmelisiniz.

Idrarda cıkan kanda haylı haylı cıkar beklemeden kan verın.bazen idrar testlerı yanıltabılıyor. o yuzden varsa emın olmus olursunuz. sonra hayal krııklıgı yasamınızı ıstemem. ınsallah saglıkla oradadır..

Idrarda cıkan kanda haylı haylı cıkar beklemeden kan verın.bazen idrar testlerı yanıltabılıyor. o yuzden varsa emın olmus olursunuz. sonra hayal krııklıgı yasamınızı ıstemem. ınsallah saglıkla oradadır..
Kan testi için aç olmak şartı var mı acaba biliyor musunuz?

X