Hamile miyim Lütfen yardım edin

Inşallah canm benm bugün kontrolüm vardı beta 4441 çıktı kese karından görünmeyince alttan muayene ile gördük içten kanamam başlamış iğne ve hap yazdı canm 15 gün sonra tekrar çağırdı 😪
Gönlünüzü ferah tutun lütfen umarım güzel haberlerini alırsınız ve problem yaşamazsınız 🙏 en son doktora gittiğimde kese göründü ultrasonda şu anlık herşey yolunda dedi fakat çok fazla karnımın ağrısızını söyledim progestan verdi karın ağrısı bazen düşük belirtisi olabiliyor diye, cuma günü tekrar randevum var bakalım

Merhaba, ben birkaç aydır psikolojik olarak sürekli belirti gösteriyordum fakat hep negatifti, bu ay hiç düşünmedim hiç kendimi dinlemedim sadece çok sivilcem çıktı geçen ay da çıktı dedim umursamadım, regle bir hadta kala çok sancım oldu göğüslerim hiç ağrımadığı kadar ağrıdı, bugün gecikmesinin üçüncü günü aman içim rahat etsin diyip test yaptım albi marka bir test fakat güvenilir midir bilen varsa lütfen yardım etsin 🙏🙏 bir dakika bile geçmeden çift çizgi çıktı
Kaç aydır istiyordunuz

Gönlünüzü ferah tutun lütfen umarım güzel haberlerini alırsınız ve problem yaşamazsınız 🙏 en son doktora gittiğimde kese göründü ultrasonda şu anlık herşey yolunda dedi fakat çok fazla karnımın ağrısızını söyledim progestan verdi karın ağrısı bazen düşük belirtisi olabiliyor diye, cuma

Gönlünüzü ferah tutun lütfen umarım güzel haberlerini alırsınız ve problem yaşamazsınız 🙏 en son doktora gittiğimde kese göründü ultrasonda şu anlık herşey yolunda dedi fakat çok fazla karnımın ağrısızını söyledim progestan verdi karın ağrısı bazen düşük belirtisi olabiliyor diye, cuma günü tekrar randevum var bakalım
Insaallah inşallah sağ salim bizimle kalırlar bnmde karin agrım çok bugun dr a sordum rahim büyümeye başladığı için normal dedi iğne başladı bide hap başladık oruç tutmamam gerektigininsoyledi sıvı kalmamış bünyede

Insaallah inşallah sağ salim bizimle kalırlar bnmde karin agrım çok bugun dr a sordum rahim büyümeye başladığı için normal dedi iğne başladı bide hap başladık oruç tutmamam gerektigininsoyledi sıvı kalmamış bünyede
Umarım sağlıkla kucağımıza alırız çok korkuyorum herhangi bir şekilde ona zarar gelirse diye, ben büyük bir şişeyi doldurup yanımda tutuyorum su içmeyi unutmayayım diye etkili oluyor

X