Hamile miyim regl mi olucam lütfen yardım eder misiniz

Asdfdsa

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
28
4
öncelikle yanlış birşey söylersem kusuruma bakmayın. Adetim düzenli bir şekilde olmuyor neredeyse bir senedir her ay 4 gün gecikecek şekilde ilerliyor doktora gittiğimde yumurtalıkların tembel çalışmaya başlamış dedi ve yolladı şimdi de ayın 3 ünde adet oldum 7 sinde bitti diye düşünerek ilişkiye girdim ilişkiden sonra kan gelmişti adet olucağım zaman genelde beyaz akıntım ve midemde yanma olur şuanda ikisi de var ilişkinin üzerinden bugün 7 gün geçti idrar testi yapsam doğru sonuç alabilir miyim bazı sitelerde birinci haftadan sonra yapılabilir diyor

öncelikle yanlış birşey söylersem kusuruma bakmayın. Adetim düzenli bir şekilde olmuyor neredeyse bir senedir her ay 4 gün gecikecek şekilde ilerliyor doktora gittiğimde yumurtalıkların tembel çalışmaya başlamış dedi ve yolladı şimdi de ayın 3 ünde adet oldum 7 sinde bitti diye düşünerek ilişkiye girdim ilişkiden sonra kan gelmişti adet olucağım zaman genelde beyaz akıntım ve midemde yanma olur şuanda ikisi de var ilişkinin üzerinden bugün 7 gün geçti idrar testi yapsam doğru sonuç alabilir miyim bazı sitelerde birinci haftadan sonra yapılabilir diyor
Adet gününüz 7 hün geçtiyse idrarda çıkar ancak ilişki gününden 7 gün geçtiyse öıkmaz hemen

Adeti düzensiz kişiler ilişkiden 21 gün sonra idrarda gebelik testi yaparsa kesin sonuç alabilir. Kan testi ise ilişkiden 12 gün sonra kesin sonuç verir

İdrar testinde kesin sonuç alamazsınız hatta anlattığınıza göre kan sonucu için bile erken biraz daha sabredin lütfen 😊

Bacım daha yumurtlama dönemindesin ne gebeliği? Bu günlerde sıkı çalış gebelik istiyorsan.

X