Hamile miyim ? :S Help help !!

Lütfen bir daha ella kullanmayın , ella hormonlarınızı mahveden bir ilaç. Adet dönemlerinizi dahi sapıttırır. Vücudunuzun tüm dengesini bozar. Daha sonra istediğiniz zaman hamile kalmanızı engeller. Size tavsiyem ne yapın edin eşinizi korunmaya ikna edin Yada sipiral taktırın. Ben Doğum kontrol haplarına bile karşıyım bu haplar her insanın bünyesine uygun değil , bazı kadınları şişiriyor bazı kadınlarda tüylenme yapıyor bazen tekrar hamile kalınmak istendiğinde işleri zorlaştırıyor( %50 kadında bu böyle ) bir zahmet eşiniz korunsun (%98 prezervatif korur) ben 5 yıldır evliyim toplamda 8. Yıla giriyorum eşimle beraberim . Sadece o korundu ve korunmayı bırakıncada 4 ayda hamile kaldım. Hazır değilsen inşallah hamile değilsindir. Yüksek ihtimalle ella hormonlarını mahvetti ve senin dengeni bozdu. Rica ediyorum bir daha asla içme
Selam, aslında ertesi gün hapları hormonları bozan bir ilaç değil. Sadece alındığı dönemde adet döneminde değişiklik meydana geliyor sonrasında ise normale dönüyor. Kadın doğum uzmanı çok yakın bir arkadaşımla bu konuyu konuşmuştuk çünkü ben de böyle düşünüyordum. Kendisi bana açıkladı detaylarıyla.

X