Hamile miyim sizce bi bakar mısınız?

Eki Görüntüle 1963200

Geöen ay kist çıkmıştı bı ay kontrolde kist gözükmedi. Hep adetim düzensiz 10 gün önce kan verdim negatifti. Smdi test bu şekilde. Aon adet tarihim 22 Ocak
Hamile olabilirsin kesin birşey söylemek istemem ama şimdiden h.olsun tekrar bir kan testi ver.Elinde varsa tekrardan bir test daha yap o nasıl sonuç verecek

Yarın kan versem en kesin sonuc olur sanırım. 5 aylık evliyim. Hep düzensiz adet oluyorm pko hastasıyım. Ocak ayındaki adetim bitince soğan kürü yaptım birdaha da hastalanmadım. Suan test sonucu bu. Hakkımda hayırlısı olsun heyecan yapmak istemiyorum :)

Yarın kan versem en kesin sonuc olur sanırım. 5 aylık evliyim. Hep düzensiz adet oluyorm pko hastasıyım. Ocak ayındaki adetim bitince soğan kürü yaptım birdaha da hastalanmadım. Suan test sonucu bu. Hakkımda hayırlısı olsun heyecan yapmak istemiyorum :)

Kan testi yapmadan şakın umutlanma canım.
Hakkında hayırlısı olsun inşaallah ❤️

IMG_8534.JPG
Şimdi eşim gidip 2 test daha aldı birini şimdi yaptım birini de sabah yapıcam. İkinci testimde böyle çıktı

Adet duzensizligine aldirma ben 6 ayda bir bazende 3 ayda bir adet oluyordum. ins bebis vardir:)

Kaç gün geçmişti adetin? Benim normalde 45-50 günü buluyo. Bu hesaplamama göre 5 gün sonra adet olma zamanım. Yeniyse çok silik çıkabilir diyolar ama kafam karıştı
Benim adetim cok asiri duzensiz en son adet gordum bekardim evlendim o ay hamile kalmisim ama yumurtlama gunum yok benim 6 ayda bi adet goruyodum ben :-)

Adet duzensizligine aldirma ben 6 ayda bir bazende 3 ayda bir adet oluyordum. ins bebis vardir:)

Gerçektenmi? Ben korkuyodum bide pko dedi doktor Aralıkta 5 cm kist cıkmıstı. Hormonlar normaldi. Oyüzden acaba olmazmı diye hep bi korkum var. Hayırlısı inşallah

Gerçektenmi? Ben korkuyodum bide pko dedi doktor Aralıkta 5 cm kist cıkmıstı. Hormonlar normaldi. Oyüzden acaba olmazmı diye hep bi korkum var. Hayırlısı inşallah
Pko hastasiyim ve hormonlarim cok bozuktu kisir dongu dedi dr. Cocugum olmuyo desen seni anlarim dedi cocugun olmasi icin cok ugrasirsin dedi. Rahmin temiz ama yumurtaliklarinda miyomlar var dedi. Bakardım ama cocuklari cok sevdigim icin cok agladim eylul ayinda evlendim ve eylul ayinda hamile kaldim. Rabbim verdimi veriyo kader kismet canim ins seninde bebis vardir. Ama cok silik oldugu icin bisi diyemiyorum kana git derim :)

İyi geceler kızlar gebelik testi yaptım ikinci çizgi diğeri kadar koyu renk değil bu ne ifade ediyor gebelik ihtimali varmı ?

Eklentiler

• IMG_5097.jpg
    IMG_5097.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 48
X