Hamile miyim sizce

Kızlar testime bakarmısınız başka testim yoktu pazartesi anca yeni test alabilirim yinede içime birşey oturdu yaptım ilk dakikalar yoktu 10 dakika civarı çok silikti şimdi böyle

Eklentiler

• IMG_20240303_001239.jpg
    IMG_20240303_001239.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 69
Adetin geçti mi geçmediyse kaç gün var
Canım benim ki biraz karışık 12 şubat ta olmam gerekiyodu doktora gittim kanda çıkmamıştı türlü saldırıya verdi adet söktürücü kullandım yine regl olmadım kaç gündür kasık ağrım var bugünde arttı, ama sadece kahverengi akıntı geliyor ama şu gibi değil bulaşık halde geliyor yani regl gibi değil çok koyu kahverengi doktorda regl olursan 3. Gün gel demişti hormonlara bakıcam demişti çok karıştı kafam test yaptım çok silik çıktı yarın tekrar mı yapsam acaba

Canım benim ki biraz karışık 12 şubat ta olmam gerekiyodu doktora gittim kanda çıkmamıştı türlü saldırıya verdi adet söktürücü kullandım yine regl olmadım kaç gündür kasık ağrım var bugünde arttı, ama sadece kahverengi akıntı geliyor ama şu gibi değil bulaşık halde geliyor yani regl gibi değil çok koyu kahverengi doktorda regl olursan 3. Gün gel demişti hormonlara bakıcam demişti çok karıştı kafam test yaptım çok silik çıktı yarın tekrar mı yapsam acaba
Valla canım bilemedim şimdi en iyisi kan testi yarında pazartesi zaten testin bu kadar silik çıkmasıda iyi değil yani çünkü baya zaman geçmiş koyu çıkması lazım testin yine de em iyisini rabbim bilir

Valla canım bilemedim şimdi en iyisi kan testi yarında pazartesi zaten testin bu kadar silik çıkmasıda iyi değil yani çünkü baya zaman geçmiş koyu çıkması lazım testin yine de em iyisini rabbim bilir
Canım zaten kan testini 22 sinde yaptırdım negatif ti üstünden 11 gün geçti

Tabiki hayırlısı neyse o olsunda zaten doktora salı günü gideceğim ,ama regl olunca gel demişti sadece kahverengi geldi sabaha kadar normal gelmesse test yaparım sabah çünkü kahverengi gelmesi de normal değil kasık ağrılarım belime vuruyor resmen

Merhaba hanimlar bir sorum olacak basindan gecen varmi boyle birsey gununde adet oluyorum islikinin uzerine 3 hafta oldu adet gunum geldi pembe lekelenme ve cok siddetli agri oldu sonra ertesi gün birden adet oldum asiri fazla oldu 1 gün oldu kesildi suan leke leke geliyor sabah cok kotu midem bulandi ve ara ara batmalar oluyor kassigimda hamilelik olabilirmi basina gelen varmi

Öncelikle merhabalar ben düzenli adet görüyorum 4 aylık evliyim 1 kere kimyasal gebelik geçirdim Şuan da da yumurtlama günlerimi değerlerdikdik eşimle yumurtlamadan 2 yada 3 gün olması lazım belim tutuldu resmen ağrıdan ve ertesi günü göğüslerim çok ağrıdı daha doğrusu böyle göğüs kafesim ağrıyordu sanki o derece eğilip kalkamıyordum her neyse bu böyle 2 gün devam etti sonra göğüslerim hafifledi ağrısı şuanda sancı giriyo ara ara bıçak saplanır gibi ayrıca kasık ağrılarımda öyle yumurtlamadan sonra ki günlerden beri hep bi sancı oluyo bıçak saplanıyo sonra geçiyo akıntım ise bi kaç kere beyaz ve yoğun akıntım oldu şuanda su gibi akıntım oluyo ve çok sık idrara çıkıyorum sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi adetime tahmini bi 10 gün var ?
Ben de kimyasal geçirdim iki gün önce beklemeli miyim sizce? Bir de değerleriniz normal demi çok korkuyorum tekrar olacak diye ben 😔🙏🏻

Ben de kimyasal geçirdim iki gün önce beklemeli miyim sizce? Bir de değerleriniz normal demi çok korkuyorum tekrar olacak diye ben 😔🙏🏻
Canım tekrar olacak diye bir şey yok hatta hamile kalma oranın artıyo tam tersi Allahın izniyle tamamen değerin sıfırlansın tekrar yumurtlama günlerini değerlendir

Merhaba benim adetim 3 gün gecikti bugün test yaptım belli belirsiz silik bir çizgi çıktı bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 60
Öncelikle merhabalar ben düzenli adet görüyorum 4 aylık evliyim 1 kere kimyasal gebelik geçirdim Şuan da da yumurtlama günlerimi değerlerdikdik eşimle yumurtlamadan 2 yada 3 gün olması lazım belim tutuldu resmen ağrıdan ve ertesi günü göğüslerim çok ağrıdı daha doğrusu böyle göğüs kafesim ağrıyordu sanki o derece eğilip kalkamıyordum her neyse bu böyle 2 gün devam etti sonra göğüslerim hafifledi ağrısı şuanda sancı giriyo ara ara bıçak saplanır gibi ayrıca kasık ağrılarımda öyle yumurtlamadan sonra ki günlerden beri hep bi sancı oluyo bıçak saplanıyo sonra geçiyo akıntım ise bi kaç kere beyaz ve yoğun akıntım oldu şuanda su gibi akıntım oluyo ve çok sık idrara çıkıyorum sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi adetime tahmini bi 10 gün var ?
Aynı belirtiler bende de var ama göğüs ağrım kalmadı. İki gün önce yoğun krem gibi akıntım geldi ve başka akıntı yok adetime 3 gün var ve sadece ara ara giren küçük kasık ağrıları var. Test yaptım ama sanırım sadece ben görebiliyorum, görmek istediğim için 🥹 dayanamıyorum ama umarım bende de vardır🙏🏼

Aynı belirtiler bende de var ama göğüs ağrım kalmadı. İki gün önce yoğun krem gibi akıntım geldi ve başka akıntı yok adetime 3 gün var ve sadece ara ara giren küçük kasık ağrıları var. Test yaptım ama sanırım sadece ben görebiliyorum, görmek istediğim için 🥹 dayanamıyorum ama umarım bende de vardır🙏🏼
İnşallah adet günü tekrar yap testi bence

Yaşadıklarının birebir aynısını bu ay ben yaşadım. Gögüs kafesimde sebebini anlamadıgım şekilde ağrı oldu..şimdilerde o geçti, gögüs ucunda başladı. Bata 5 gün var

Hadi hayırlısı olsun canım haber verirsin gelişmeleri 🤲
Yorumcuu, ben kalp krizinden şüphelendim biliyor musun o kadar garip bir ağrıydı gögüs kafesimde. Ovulasyon döneminde oldu ama şimdi geçti Çok şükür reglime 5 gün var. Test yaptım negatif çıktı. O kadar yoruldum ki negatif görmekten..13-14 aydır deniyoruz

X