Hamile miyim yerdımcı olurmusunuz

Lavinya0910

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
11
1
19
Arkadaşlar 4 gündür adetim geçiyor hafif kasık ağrılarım oluyor ara ara kramp gibi göğüslerim şiş ve acıyor sabah midem bulanıyor test yaptım ama negatif çıktı hala da adet olmadım sizce hamilemiyim çok istiyorum çocuğumun olmasını Benim gibi olup sonradan pozitif olduğunu öğrenen var mı

benimde aynı 6. günüm midem bulanıyor göğüslerim ağrıyor ama geçen ayda geciktim PCOS um o yüzden kendim için ümitlenmiyorum pek ama sizin vardır inşalah
İnşallah sizde de vardır benim pcos yok bende ben geçen hafta başım ağrıdı 2 haftadır geceleri midem ağrıyor kasıklarımda kramp şeklinde ağrı oluyor normalde adet zamanlarımda gögüslerim şişer başım ağrıdı bu seferde öyle oldu ama 4 gün gecikti bakalım yarın da olmazsam kan veririm

İnşallah sizde de vardır benim pcos yok bende ben geçen hafta başım ağrıdı 2 haftadır geceleri midem ağrıyor kasıklarımda kramp şeklinde ağrı oluyor normalde adet zamanlarımda gögüslerim şişer başım ağrıdı bu seferde öyle oldu ama 4 gün gecikti bakalım yarın da olmazsam kan veririm
yazarsınız o zaman bende akşam test yapmaya karar verdim yarın yazarım

Bende dün öğrendim kızlar bende pcosluyum femara kullandım ilk tedavide hamile kaldım çok şükür isteyen herkese versin rabbim 🥰

Eklentiler

• 57D1B2D7-9912-4922-8610-58B7D67D6AE2.jpeg
    57D1B2D7-9912-4922-8610-58B7D67D6AE2.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 33
X