Hamile miyim?

meliiissyilmzzz

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2016
27
1
27
herkese merhaba 9 Kasım’da adet olmam lazımdı ama hala olmadım göğüslerim şiş ve hassas yüz üstü bile yatamıyorum o derece çok sık idrara çıkar oldum çok su içerim ama idrarırım rengi koyu ve kokulu test yaptım ama hepsi negatif yurtdışında yaşıyorum ve hastaneye gidip kan testi yaptıramıyorsun kadın doktorunun olması lazım kadın doktorumda kan testi yapmıyor sizde daha ne kadar beklemeliyim test tapmak için 4 gün geçti Doktora gidince alttan muayene ediyorlar direk ve canım acıdığı için çekiniyorum sizce hamile miyim?

herkese merhaba 9 Kasım’da adet olmam lazımdı ama hala olmadım göğüslerim şiş ve hassas yüz üstü bile yatamıyorum o derece çok sık idrara çıkar oldum çok su içerim ama idrarırım rengi koyu ve kokulu test yaptım ama hepsi negatif yurtdışında yaşıyorum ve hastaneye gidip kan testi yaptıramıyorsun kadın doktorunun olması lazım kadın doktorumda kan testi yapmıyor sizde daha ne kadar beklemeliyim test tapmak için 4 gün geçti Doktora gidince alttan muayene ediyorlar direk ve canım acıdığı için çekiniyorum sizce hamile miyim?
Olabilirsin elbette cnm, 2 gun daha bekle ve sabah ilk idrarinla bir test daha yap. Ben ikinci kizimi ogrenmeden 1 hafta oncesine kadar bir suru test yapmistim hepsi negatifti yada bir kac gun oncesine kadar. Sonra yaptim pozitifti ama bende pek bir belirti yoktu. Bak sende varmış bile istersen de 1 hafta bekle daha garanti olur:super:

Arkadaşlar acil yardım!!!3 başarısız tüp bebek denemesi 2 dış gebelik geçirdim..4 üncü tüp bebek denemem için 2 ekimde tedaviye başladım iğneleri vurulurken polip varmış küçük bir operasyon geçirdim daha sonra yumurtalar toplandı donduruldu vss...asıl konu şu ki adetim 5 gün gecikti test yapmadım korkudan acaba kist mi oluştu yoksa ne????yardım edin bişyler yazın bana

Canm bence test yapmalısın hemen
Arkadaşlar acil yardım!!!3 başarısız tüp bebek denemesi 2 dış gebelik geçirdim..4 üncü tüp bebek denemem için 2 ekimde tedaviye başladım iğneleri vurulurken polip varmış küçük bir operasyon geçirdim daha sonra yumurtalar toplandı donduruldu vss...asıl konu şu ki adetim 5 gün gecikti test yapmadım korkudan acaba kist mi oluştu yoksa ne????yardım edin bişyler yazın bana

Aaaa maşallah gözünüz aydın...darısı başıma şubat ayında dondurulmuşlar transfer edilecek bana inş gerek kalmaz...dış gebelik olayı ürkütüyo daha önce 2 kez yaşadığım için..allah var gam yok

Aaaa maşallah gözünüz aydın...darısı başıma şubat ayında dondurulmuşlar transfer edilecek bana inş gerek kalmaz...dış gebelik olayı ürkütüyo daha önce 2 kez yaşadığım için..allah var gam yok
Allah'a emanet canm bnmde bir düşüğüm var bnde korkuyorm ama yapcak bşy yok

Benimde benzer bir sorum olacak. Bu zamana dek her ay döngü süreleri değişkenlik gösterse de adet olurdum. Adet döngüm 22-30 Arası değişse de 26-28 gündü döngüm. Bu ay 33.günde halen adet olmadım. 27. Günde evde test yaptım negatif, 28.gün kanda beta hcg 0.23 çıktı muhtemelen negatif. Ancak geçen ay hem ovulasyon testi hemde akıntı takibi ile yumurtlama olduğuna göre ve geç döllenmelik bir durum da yaşanmadığı halde neden halen adet olamamışımdır sizce?

Ayy cnm çok üzüldüm. İnşallah gebesindir bir test yap istersen. Bize de müjde ver. :dua:

Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var :110:11 gun once catlatma ignesi vuruldum 9 gunumde test yaptim pozitif cikti dayanamayip birgun sonrasindan tekrat yaptim oda pozitif silik cikti gorunuyordu dun saglik ocagina gidip kan verdim sonucu bugun aldim 4.5 cikti negatif doktorum varla yok araso dedi cumaya tekrar gel sizce hamilemiyim bunu yasayipta hamile oldugunu ogrwnen varmi bi yanim ümitli biyanimsa ümitsiz yardimci olun lutfenn :dua:

X