Hamile miyim

nidaaax

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2021
17
0
31
Öncelikle nasılsınız arkadaşlar?

Polikistik over sendromu başlangıcına sahibim reglim 2 yıldır çok fazla düzensiz 2-3 ay düzgün olurken 2-3 ay hiç olmam vs.

(normalde adeti 18-20'si gibi olmam gerekiyordu erken oldum) 14 haziran gibi nişanlımla (birleşme olmadan bakireyim) bir şeyler yaşadık boşaldı ve kuruduktan sonra sürtündük 1-2 gün sonra adet gördüm.

Ve yola gittim bir hafta sonra
Ve 5-4 gün önce döndüm
Adetim 10-12 gün geçikti hala olmadım.

25 temmuzda nişanlımla yine birleşme olmadan bir şeyler yaşadık (o an sürtünürken ıslaklık hissettim sordum boşalmadım dedi baktık ve sanırım benden kaynaklıydı) dikkat etmeye çalıştık.

öncelikle bu kadar açık yazdığım için özür diliyorum adetimin gecikmesinde bunların etkisi var mıdır hamile olabilir miyim (sancı,sivilce falan var)

araştırdım ve birleşme olmadan da döl ile hamile kalınabiliyor açıkcası tedirginim
fikirlerinizi alabilir miyim teşekkürler

“sürtündünüz hamile kaldınız mı?” sanırım bunu soruyorsunuz. Yok, kalmamışsınızdır stresten gecikmiştir. Test yapın içiniz rahatlasın

Merhaba ben bugün test yaptım sonuç ikinci çizgi çok hafif bi şekilde kırmızı ve dağınık kırmızı sizce de gebelik var mı

Merhaba ben bugün test yaptım sonuç ikinci çizgi çok hafif bi şekilde kırmızı ve dağınık kırmızı sizce de gebelik var mı
Testin resmini paylaşırsanız yorum yaparım ama ikinci çizgi var ise ve idrarı koyar koymaz çıkmış ise düğün için acele edin derim

Evliyim 1 yıldır çok denedik ama başarısız olduk resmi bu

Eklentiler

• IMG_20210913_162348.jpg
    IMG_20210913_162348.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 62
X