Hamile miyim

asenakurtulus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
11
1
23
Merhaba. Ben 17 gün önce sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdim normalde cinsel ilişkiden 2 gün sonra regl olmam gerekirken 6 saat sonra oldum. Reglim 6 gün sürdü. Geçen hafta yumurtlama günümde sol alt karnımda şişlik oluştu vajinal akıntım var koşturmalı işte çalışıyorum fazla gazlı içecek tüketiyorum bu şişliğin sebebi nedir? Geçen hafta iki kez test yaptım negatif çıktı. Kafamda kuruyorum sanırım. Normalde regl öncesi hamile kalma ihtimali imkansıza yakın yazıyor ilk ilişkimdi. Bana yardımcı olue musunuz

Merhaba. Ben 17 gün önce sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdim normalde cinsel ilişkiden 2 gün sonra regl olmam gerekirken 6 saat sonra oldum. Reglim 6 gün sürdü. Geçen hafta yumurtlama günümde sol alt karnımda şişlik oluştu vajinal akıntım var koşturmalı işte çalışıyorum fazla gazlı içecek tüketiyorum bu şişliğin sebebi nedir? Geçen hafta iki kez test yaptım negatif çıktı. Kafamda kuruyorum sanırım. Normalde regl öncesi hamile kalma ihtimali imkansıza yakın yazıyor ilk ilişkimdi. Bana yardımcı olue musunuz
İmkansız

Zaten sürtüünme yoluyla girdiğiniz ilişkidden sonra regl olmuşsunuz. Yumurtalık döneminde şişlik kasık ağrısı normal. Her zaman oluyorrdur da siz dikkat etmemmişsinizdirr. Korkmayın. 🌺
Teşekkür ederim 🌹bazı yazılarda hamile olmasına rağmen iki ay adet görebiliyor yazıyordu ondan da korkuyorum biraz. Haftaya cuma regl olmam lazım o zamana kadar bekleyeceğim bakalım .

Seni de çok rahatsız etmek istemiyorum ama alt karın sertliği nedeni nedir peki fazla gazlı içecek içtim rezene çayı iyi gelir diyorlar ya da başka bir hastalık mı hamilelik belirtilerinde bu karın şişliği de vardı
Hamilelik dışında genellikle fazla sıvı tüketiminden olur canım şu an benim dde alt karnım ağrıyor kasııklarım ağrıyorr kabız olduğum için ama 😂

X