Aile Planlaması Hamile miyim ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

anonym227

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2021
3
1
24
Merhaba adet dönemim 2 hafta gecikti şüphelendiğim için internette okuduğum karbonatla hamilelik testini evde denedim yazılışa göre idrarda karbonat köpüklenmeye başlarsa pozitif demektir yazıyordu denediğimde köpürdü bunun üzerine gidip eczaneden hamilelik testi aldım o negatif çıktı tekrar karbonatla denedim yine köpürdü hamile kalamayan bir arkadaşıma denemesini söyledim onda köpürmedi midem bulanıyor göğüslerimde değişiklik var ne yapacağımı bilemiyorum aranızda aynı durumu yaşayan oldu mu hiç

Merhaba adet dönemim 2 hafta gecikti şüphelendiğim için internette okuduğum karbonatla hamilelik testini evde denedim yazılışa göre idrarda karbonat köpüklenmeye başlarsa pozitif demektir yazıyordu denediğimde köpürdü bunun üzerine gidip eczaneden hamilelik testi aldım o negatif çıktı tekrar karbonatla denedim yine köpürdü hamile kalamayan bir arkadaşıma denemesini söyledim onda köpürmedi midem bulanıyor göğüslerimde değişiklik var ne yapacağımı bilemiyorum aranızda aynı durumu yaşayan oldu mu hiç
2 hafta gecikmeyle testte çıkardı kan verin en iyisi karbanotla falan olacak işler değil bunlar

Ay canım yaa bende sokağa çıkma yasaklarında karbonat limon çamaşır suyu hepsiyle yaptım Allah affetsin nimeti nelere karştırdım. Nette yazdığı gibi pozitifti. Ama test yaptığımda negatif çıktı. En kısa zamanda kan testi yaptır en garanti sonuç. Stresli dönem geçirdiysen de gecikmen olmuş olabilir ama 2 hafta baya uzun bi süre kan sonucun negatif çıkarsa mutlaka bi doktora gitmeni öneririm çünkü bazı kist veya myomlar da böyle uzun süreli gecikmelere neden olabiliyor.

X