hamile miyim ?

imkanım yooook lütfen dalga geçmezseniz
Yahu ben seninle dalga geçmem amaaa
bilmiyorsanız sevişmeyin!

Bilmeden araştırmadan sevişiyorsanız sonuçlarına katlanın.
Sonuçlarına katlanmak istemiyorsanız da araştırın bilinçlenin ondan sonra sevişsin.

Bu ne arkadaş sevişip iş bittikten sonra etekleriniz tutuşuyor, yıldık...

Cok küçük değilsin en azından sevgilinle bu kadar ileri gidecek kadar . Hamile kalmazsın hamile kalmak o kadar kolay birşey değil 2 yildir hamile kalmak için o kadar çok çabaladım ki halen hamile kalamadim anlatsam sana kendine oturur gülersin bizlerde sana güldük ve dalga geçtik çünkü çok bilincsizsin araştır öğren madem seks yapacaksın prezervatif kullan lütfen bilinclen yaşın küçük değil yada seks yapma

Yahu ben seninle dalga geçmem amaaa
bilmiyorsanız sevişmeyin!

Bilmeden araştırmadan sevişiyorsanız sonuçlarına katlanın.
Sonuçlarına katlanmak istemiyorsanız da araştırın bilinçlenin ondan sonra sevişsin.

Bu ne arkadaş sevişip iş bittikten sonra etekleriniz tutuşuyor, yıldık...
yani ihtimal varmıdır böyle bir sevişmeden boxer vardı boşalma olmadı ? internette yazılanlardan dolayı korktupum için soruyorum zaten

Cok küçük değilsin en azından sevgilinle bu kadar ileri gidecek kadar . Hamile kalmazsın hamile kalmak o kadar kolay birşey değil 2 yildir hamile kalmak için o kadar çok çabaladım ki halen hamile kalamadim anlatsam sana kendine oturur gülersin bizlerde sana güldük ve dalga geçtik çünkü çok bilincsizsin araştır öğren madem seks yapacaksın prezervatif kullan lütfen bilinclen yaşın küçük değil yada seks yapma
evet bende düşünmüyordum sevgilim korkunca benide korkuttu

Jou Jou Pıçanı kapıp gelsene guzuum 😂
Delireceğummmm uşağuummm
🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪

duck-mad.gif

Son düzenleme:
Merhaba ağustosun 17 sinde erkek arkadaşımda boxer vardı bedne birşey yoktu boşalma olmadı zevk suyundan birşey olur diye korkuyordum sonuçta temas halindeydik sarıldık vb neyse olaydan 1 gün sonra adet günümdü yani ağustos 18 i normal adetimi oldum 5 gün boyunca ama hala içimde korku vardı ne kadar kişiye sorsam da içim rahat etmedi neyse olaydan 11 12 günsonra yani eylülün 1 i ve 3 ünde eczaneden 2 tane test aldım sabah ilk idrarla yaptım negatif ikiside neyse içim rahattı erkek arkadaşımda sorup duruyor birşey olurmu diye neyse bu süreçte vajinal mantar oldum 2 haftada 1 içilen zorax mı neydi 150 veya 200 olması lazım o hapı içtim ve krem sürdüm geçti (kremde aletji yaptı bacaklarım kaşındı hala var )bu arada adet günümde gelmeye başladı 1 gün ateşim çıktı normal hasta oldum midem bulandı kustum sonra toparladım neyse kullandığım adet takip programım var eylülün 15 i diyordu 1 2 gün kala göğüslerimde dokununca acıma olmaya başladı normal adet belirtisi günler geçiyor 15 oldu adet olmadım korku zaten vardı stres vardı baya birdaha baktım programa 17 sine attı belim ağrımaya başladı bir anda 2 gündür ara ara geliyor bazen 3 4 saat sürüyor falan işte adet ağrısında olduğu gibi akıntım var bilmiyorum korkuyorum sizce ne yapmalıyım hamile miyim çok saçma geliyor öyle hamile kalmak bakireyim birde boşalma olmadı onda boxer vardı ve 1 gün sonra adet oldum teşekkürler
Kot pantolon var mıydı üzerinizde?

Arkadaşım bakın başımdan geçen olayı anlatayım ona göre karar verin siz de.

Haziranın beşinde sevgilimle sadece opusecektik ne oldugunu anlamadım baktım ki anın hararetiyle biraz soyunmuşuz. Sonra ne yapiyorsun hamile kalacağım deyip bağırarak banyoya koştum ama kotum ustumdeydi. Hemen yikandim çıktım ama sevgilim korkmuş. Akşam gelince seninle konuşacağız dedim. Uyumuştu korkudan.

Haziranın sekizinde kotumu çıkarınca bacaklarımda kaşıntı hissettim ama kaç gündür çıkarmıyorum diye olmuştur dedim önemsemedim.

Erkek sevgilim gitmiş araştırmış korkma hamile olmayabilirsin dedi. Kavga ettik.

Haziranın ondordunde midem bulandı gece uyuyamadım, o tarihten sonra hep çok geç uyumaya başladım ama sabahları da kalkamıyorum nasıl böyle inanılmaz yani.

Neyse sevgilim haziranın onbeşinde adet olunca geldi dedi bak değilsin işte ama içime bir şüphe düştü mü yine de. Adetim bitince test yaptım negatif çıkınca kotumu geri giydim yıkamayı unutmustum ama artık sperm varsa da ölmüştür dedim umursamadım aptal kafam.

Temmuzun beşi gibi beni ateş basmaya başladı sevgilime git öte diyorum sürekli kavga ediyoruz, senin yüzünden bak neler oluyor bedenime diye tokat attım, küstük.
Aradan on gün geçince internette baktım hamile kalinirmis kot varken. İçime bir kurt daha düştü fıkır fıkır kayniyorlar içeride. Koştum gittim sevgilimi bulmaya ama yok heryerden engellemiş memlekete dönmüş. İnternete ilan verdim bulup getirdiler bunu, test almış gelirken yaptim koydum kenara pozitif ama tarih olmuş otuz temmuz. Sonra uyandım ya. Hatırlamıyorum o yüzden doğurdum mu evlendik mi noldu bilmiyorum.

Demem o ki siz de hamile olabilirsiniz.

X