Hamile miyim

Blackangel4545

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2022
19
7
27
Hanımlar öncelikle merhaba ben bu ay ovulasyon testi yaptım ve o günü eşimle değerlendirdik yaklaşık 2 3 gün sonra kasıklarımda aşırı ağrı oldu adet sancisina benzeyen 3 4 gün sonrada beyaz akıntı olmaya başladı hala devam ediyor bel ve sırt ağrılarım var hamile olabilir miyim daha önce bu tarz bişey yaşamadım beni aydınlatabilecek bu tarz şeyleri yaşayan biri var mı

Hanımlar öncelikle merhaba ben bu ay ovulasyon testi yaptım ve o günü eşimle değerlendirdik yaklaşık 2 3 gün sonra kasıklarımda aşırı ağrı oldu adet sancisina benzeyen 3 4 gün sonrada beyaz akıntı olmaya başladı hala devam ediyor bel ve sırt ağrılarım var hamile olabilir miyim daha önce bu tarz bişey yaşamadım beni aydınlatabilecek bu tarz şeyleri yaşayan biri var mı
Seni test aydinlatabilir

Insan bedeni değişken.. akintinin bir cok sebebi var...sonucu ancak adetiniz geçince ve eline kan tahlili alınca gorebilirsin.

Hanımefendi sizden hamilesin yada değilsin demenizi beklemiyorum sadece bu tarz şeyleri yaşayıp hamile kalan var mı diye soruyorum fikriniz yoksa yorumda yapmayın.
Nereye yorum yapacağıma karar verme mercii sizdiniz demek. Sabahtan beri sizi arıyordum, nereye yorum yapacağımı nereye yapamayacağımı bir liste halinde ulaştırabilirseniz sevinirim.

Nereye yorum yapacağıma karar verme mercii sizdiniz demek. Sabahtan beri sizi arıyordum, nereye yorum yapacağımı nereye yapamayacağımı bir liste halinde ulaştırabilirseniz sevinirim.
Ay sıktınız ama birisine çatmaya yer mi arıyorsunuz ya fikri olan birine sordum eleştirisi olana değil burda insanlar konuşuyor birbirinin derdini dinliyor sizene yani benim sorduğum sorudan veya doktora gidip gitmeyeceğimden

Hanımlar neden açılan konuların hepsi sorgulanır oldu?
Herkes site kurallarına uyduğu sürece dilediği konuyu açma hakkına sahiptir, sizlerde yorum yapmama hakkına sahipsiniz.

Hanımefendi merak etmiş sormuş.
Bende anlayamadım inanın daha bugün üye oldum yeni keşfettim baktım insanlar birbirinin derdini dinliyor merak ettim sordum pişman oldum ısrarla bide fikri olan biri diyorum ama eleştiri aldım aksine anlayışınız için teşekkür ederim

Aynı durum bendede var bekliyorum

X