Hamile miyim!!

Mehtap55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2022
33
7
22
Hanımlar bir sorum olacak erkek arkadaşımla bir ilişkimiz oldu ertesi gün hapı kullandım ama 10 gün sonra kanamam oldu kahverengi kırmızı ara kanama gibiydi kan testine gittim çıkmadı 3 kere idrar testi yaptım çıkmadı şimdi de regl ağrısı çekiyorum ama 2 gün gecikti acaba hamile miyim yoksa ara kanamadan dolayı gecikmiş olabilir mi yardımlarınızı bekliyorum

Kanaman ertesi gün hapı kullandığın için olmuş olabilir ve bildiğim kadarıyla ertesi gün hapları adet döngüsünü etkiliyor gecikmenin sebebi hap olabilir canım

Çok teşekkür ederim biraz olsun içimi rahatlattınız gelişme olursa haberdar edeceğim :)

Hala regl olamıyorum 8 gün gecikti dün test yaptım yine negatif çıktı ağrılarım var ama regl olamıyorum sizce ne yapmalıyım gerçekten tedirgin olmaya başladım lütfen yardım edin geçen ay 27 sinde ara kanama olmuştu stres yapıyorum bu da etkiliyor sanırım lütfen yardım edin

Çok teşekkür ederim şimdi biraz ağrım başladı umarım sabaha regl olurum yardımınız için teşekkürler :)

Hala regl olamıyorum bitki çayları pek fayda etmedi karnım çok şiş ve sert sivilcekenme ye de başladım ama çok korkuyorum daha önce başına gelen hç olmadı mu lütfen yardım edin bana ya

Hala regl olamıyorum bitki çayları pek fayda etmedi karnım çok şiş ve sert sivilcekenme ye de başladım ama çok korkuyorum daha önce başına gelen hç olmadı mu lütfen yardım edin bana ya
ertesi gün hapı gecikme yapıyor, testleriniz de negatif çıkmış zaten gebelik olsaydı çoktan çıkardı stres yapmayın

Dün gece ağrılarım başladı ve regl oldum ama az ve rengi sarıya benzer geliyor bu normal mi yine hapın yan etkisi mi gerçekten bir daha kullanmıycam ne illet bişeymiş

İlk olarak bende bu ay içerisinde ella hap kullandım tam 1 ay önce her neyse regl olucam mı olmayacak mıyım deliriyordum kendi kendime resmen 2 hafta sonra reglim 3 gün gecikince el attım hemen olaya çünkü balon gibi şişmiştim ve göğüslerim çok ağrıyordu hemen alt karnıma sıcak su torbası yerleştirdim birde kekik çayı içtim 2-3 bardak ve hop sabahına regl oldum regl olmadan önceki süreç çok stresli geçiyor hap+stres ekstra geciktiriyor biraz sakin ol ve dediklerimi dene regl olacaksın belli ama stresinden dolayı sökülmüyor reglin

X