Hamile miyim

Lotuslukek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2023
11
1
24
Merhaba kızlar bu konu yüzünden her ay kalp krizi geçiren ben değilimdir inşallah. Mayıs ayında adetimin döngüsü gayet güzel tıkırında işledi adetim bittikten sonra sevgilim ile cinsel ilişki yasadım birinde korunmadık ben de tedirgin olup ertes72 kullandım daha önce de çoğu zaman ella kullanıyordum (çoğu zaman dediğim 2-3 ayda bir ki bunun da yanlış bir şey olduğunu tecrübe ettim malesef) neyse bu hapı kullandıktan sonra baxiran ayında 23 ü normal adet günüm aslında ama 11 sinde karın ağrılarım basladı şiddetli 2-3 gün boyunca kan pıhtısı geldi kahverengi ve 14 ü erken regl oldum 20 haziranda bitti. Bu ay bi önceki aya göre hesapladım reglimi ama bir türlü regl olmadım şuan 17 temmuz 3 gün geçti evet ama panik beni bitiriyor sanki çok geç kalmış gibi bu hap gerçekten berbat bişey hırmonları alt üst ediyor bu durumu aranızda yaşayan varmı acaba siz de adet düzensizliği oluyor mu ertesi günü haplarından sonra

Ertesi gün hapı doğum kontrol yontemi değildir. Öyle 2 3 ayda bir alabileceğiniz birsey hic değildir. Düzgün korunun ya da sevişmeyin ne diyim artık...
Ve evet düzensizlik yapıyor hayatımda bir kere kullandım - cehaletten- onda da 1 haftaya yakın geciktim hatta bir sonraki ay da düzene girmeyebilir ara kanamalara da yol açabilir...

Zaten bunu belirttim böyle yazacağınızı hildiğim için ama neyse artık dikkat ediyorum sadece ilk kez ertes72 içtim ve basıma bu geldi ellada hiç yasamamıştım umarım düzelir çünkü tüm regl belirtileri var

Bu ilaçtan sakın içme bence. Güvensiz ilişki yaşamak iyi değil malesef neden tüm yükü kadınlar alıyor ya anlamış değilim onlarda hormon bozulmuyor yani.. O ilacın yan etkisidir.

Merhaba kızlar bu konu yüzünden her ay kalp krizi geçiren ben değilimdir inşallah. Mayıs ayında adetimin döngüsü gayet güzel tıkırında işledi adetim bittikten sonra sevgilim ile cinsel ilişki yasadım birinde korunmadık ben de tedirgin olup ertes72 kullandım daha önce de çoğu zaman ella kullanıyordum (çoğu zaman dediğim 2-3 ayda bir ki bunun da yanlış bir şey olduğunu tecrübe ettim malesef) neyse bu hapı kullandıktan sonra baxiran ayında 23 ü normal adet günüm aslında ama 11 sinde karın ağrılarım basladı şiddetli 2-3 gün boyunca kan pıhtısı geldi kahverengi ve 14 ü erken regl oldum 20 haziranda bitti. Bu ay bi önceki aya göre hesapladım reglimi ama bir türlü regl olmadım şuan 17 temmuz 3 gün geçti evet ama panik beni bitiriyor sanki çok geç kalmış gibi bu hap gerçekten berbat bişey hırmonları alt üst ediyor bu durumu aranızda yaşayan varmı acaba siz de adet düzensizliği oluyor mu ertesi günü haplarından sonra
hapı ne kadar süre sonra ictiniz

Ooo bu kadar korkuyosunuz ama bi haltlar yemkten geri kalmıyosunuz ve sanırım hepinizz küçüksünüz lotuslukek ve skskdn kullancıı adındakilere diyorum erkekler kendi zevklerine bakar ve sanmayınki sizinle evlenirler yapmayın kendinize bunu

Ooo bu kadar korkuyosunuz ama bi haltlar yemkten geri kalmıyosunuz ve sanırım hepinizz küçüksünüz lotuslukek ve skskdn kullancıı adındakilere diyorum erkekler kendi zevklerine bakar ve sanmayınki sizinle evlenirler yapmayın kendinize bunu
Hanfendi pardon da 22 yasındayım size mi sorucam ne halt yiyip yemiyeceğimi Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama 23yy dayız geri kafalı mısınız? Burda insanlar birbirine yardım ediyor akıl veriyor siz gelip insanları aşağılayamazsınız yaşımız belki sizden küçük ama saygı göstermek ZO RUN DA SI NIZ. Saygı göstermediniz ben de size göstermedim bu kadar daha da sayfama bir şey yazmayın geri kafalı düşüncelerinizi başka yerde yansıtın.

Hanfendi pardon da 22 yasındayım size mi sorucam ne halt yiyip yemiyeceğimi Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama 23yy dayız geri kafalı mısınız? Burda insanlar birbirine yardım ediyor akıl veriyor siz gelip insanları aşağılayamazsınız yaşımız belki sizden küçük ama saygı göstermek ZO RUN DA SI NIZ. Saygı göstermediniz ben de size göstermedim bu kadar daha da sayfama bir şey yazmayın geri kafalı düşüncelerinizi başka yerde yansıtın.
Sen bir orda hamile kaldım yok sürtünmeyle bişi olmuyor diye başkasına akıl vermiyo muydun ayrıca sadece sana yazmadım bilmiyosanda burayı az oku yani her akşam aynı konular açılıyor korkuyosanız yapmayın abi madem yapıyosunuz bide akıl istiyosunuz ayrıca evlenmeden bişiler yaşamayı yanlış buluyorum diye bişi sölemedim yapıyosanız da korkmayın azcık konu açtığınız siteyi açın bi okuyun ayrıca sen insanların aklıyla oynuyosun başka bi hamilemiyim konusuna sürtünmeyle felan hamile kalınmaz ben hamile kaldım gibi bi yorum yapmıştın birde burda gelip soru soruyorsun

İmkansız hanımefendi ben hamile kalmıştım istemeden ve üç test yapmıştım üçü de pozitifti onlara da güvenmeyip doktora gittim ultrasonda da pozitif çıktı yanlış olmama ihtimali çok düşük bir de kanamanız geldiyse az da olsa bu hapın işe yaradığını gösterir ve siz regl de olmuşsunuz yani imkansız
Lotuslukek Post #4 Dün 01:55 Forum: Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum
Bu senin başkasına yaptığın yorum ve üzerine buraya gelip bu soruyu soruyorsun

Soruyorsun işte yediğin haltın üstesinden gelemeyip çok matah birleymiş gibi gelip burada soru sorabiliyorsun demek ki duyacaklarına hazırlıklısın. Geri kafalılık değil sana yazılanlar bence çok ileri görüşlü çevren varsa alacağın tepkiler normalse onlara sorsaydın mesela annene babana varsa abine ablana buradaki geri kafalılara değil.

X