Hamile miyim

arzu3428

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
102
14
27
Arkadaşlar merhabalar son adet tarihim 28 Kasım - 3 Aralık bugünlerde adet olmam gerek ama hala olmadım gecikti sanırım nasıl hesaplamak gerek birde 1 hafta önce sütten acayip midem bulanmaya başladı birde 3-4 gün önce göğüslerim birde balon gibi şişti acıyordu normalde adet öncesinde hiç bir şey yaşamamıştım ve akıntım oldu ama hala adet görmedim normalde akıntı sonrasında kanla birlikte devam ederdi ama test yapmayada cesaret edemiyorum😞

Arkadaşlar merhabalar son adet tarihim 28 Kasım - 3 Aralık bugünlerde adet olmam gerek ama hala olmadım gecikti sanırım nasıl hesaplamak gerek birde 1 hafta önce sütten acayip midem bulanmaya başladı birde 3-4 gün önce göğüslerim birde balon gibi şişti acıyordu normalde adet öncesinde hiç bir şey yaşamamıştım ve akıntım oldu ama hala adet görmedim normalde akıntı sonrasında kanla birlikte devam ederdi ama test yapmayada cesaret edemiyorum😞
Canıım günün geldimi eğer geldiyse test yap belirtilerinde varmış, benimde 5 gün var bugün yaptım çok silik çıktı 2 gün sonra tekrar yapıcam inşallah vardır sendede 🌺

Döngünüze bağlı aslında. Son 3 adetinizin ortalamasını tutun. Sanki gününüz çok fazla geçmemiş gibi. biraz daha bekleyin bence.

Negatif görmekten korkuyorum 😞
Anlıyorum, özellikle uzun zamandır bekliyorsanız o tek çizgiyi görmek istemezsiniz. Ama böyle de sağlıklı değil. Tüm gün vücudunuzu kontrol edeceksiniz. Acaba midem bulandi mi, acaba belim ağrıdı mı diye düşünüp duracaksınız. Eğer hamilelik yoksa önünde sonunda o tek çizgi görülecek. Bence kendinizi yıpratmayın. Tedavinize odaklanın. İnşaallah bir gün çifti görüp sevinirsiniz.

X