Hamile miyim

lunap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
29
7
26
Kızlar adet gecikmesinden 3 gün sonra erken gebelik testi yaptım silik çıktı fotoğrafını ekliyorum. Ertesi gün normal test yaptım negatif çıktı. Adet olmayınca tekrar iki kere erken gebelik testi yaptım ikisi de negatif :KK43: adetim şuan 8 gün gecikti. Mide bulanması var ve idrarımın rengi koyu turuncu gibi. Karnım resmen 3 aylık hamile gibi şiş. Hamile olma ihtimalim var mı yorum yapar mısınız. Yoksa hiç heveslenmemeli miyim

Eklentiler

• IMG_4031.jpeg
    IMG_4031.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 116
beklemiş test mi bu canım biraz değişik teste bakarsan pozitif ama tekrar bir testle dene

Kanı nereye vermek gerekiyor kadın doğumdan değil de acilde alıyolar mı acaba çalıştığım için akşam gidebilirim anca
Aç tok fark etmez, devlet acili çok kalabalık olduğu için vermeseniz daha iyi ama özelin aciline gidilebilir kalabalık değilse. Sağlık ocağına gitme şansınız olmaz mı?

Arkadaşlar merhaba aranıza bugün katılıyorum 3 aylık hamileyim evliliğimizin ilk gününden bu zamana kadar korunmadik şu zamana kadar yaptığım testler negatif çıktı en son regl 23 aralıkti regl döngüm ise 28 günde bir yumurtlama döneminde gün aşırı eşimle birlikte olduk şimdi reglime 2 gün var kasiklarimda adet ağrısı gibi bir ağrı regli belirtilerinden farklı olarak sürekli uyku durumu kasiklarima arada bir giren 10-20 saniyelik kramplar ve mide bulantısı 1 hafta önce kan testi verdim negatif çıktı sizce hamilemiyimdir?ya da tam olarak tekrar test ne zaman yapmam lazım biraz uzun oldu kusura bakmayın kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim🙏🙏

Bir de sağ bacağımda çok değişik bir ağrı var bu şekilde belirtileri olan oldu mu?

Ben de bu konularda yeniyim 😊 ama burada öğrendiğim en önemli şey acele etmemek. Regliniz gecikince kan testi yaparsanız öğrenirsiniz geç döllenme değilse. Ama çıksa bile artış oranı için iki günde bir kan vereceksiniz. O yüzden acele etmeyip strese girmeyip adetiniz bir hafta on gün gecikince yaparsanız kesin sonuç alırsınız ☺️ allahım inşallah nasip etmiştir

Arkadaşlar merhaba aranıza bugün katılıyorum 3 aylık hamileyim evliliğimizin ilk gününden bu zamana kadar korunmadik şu zamana kadar yaptığım testler negatif çıktı en son regl 23 aralıkti regl döngüm ise 28 günde bir yumurtlama döneminde gün aşırı eşimle birlikte olduk şimdi reglime 2 gün var kasiklarimda adet ağrısı gibi bir ağrı regli belirtilerinden farklı olarak sürekli uyku durumu kasiklarima arada bir giren 10-20 saniyelik kramplar ve mide bulantısı 1 hafta önce kan testi verdim negatif çıktı sizce hamilemiyimdir?ya da tam olarak tekrar test ne zaman yapmam lazım biraz uzun oldu kusura bakmayın kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim🙏🙏
Canım 3 aylik hamileyim yazmışsın ama anlamadim hiç bir şey😂

X