Hamile miyim

Nida seyhan

Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2022
6
0
23
Kızlar 4 kasımda korunarak bir ilişki yaşadım boşalma vs olmadı sonrasında kasımın 11 inde adet oldum diğer ay da 8 inde adet oldum. Bu ay5 inde olmam gerekirken hâlâ olmadım. Hamile olabilir miyim

Evet ben de öyle düşünüyordum ama bu ay 4 gün gecikti. Hamilelikte regl olanlarda varmış o yüzden. Ama hicbir hamilelik belirtim yok.
Hayır hamilelikte regl olunmuyor üstüne görme denen bir şey var o da adet gibi uzun ve kanama şeklinde olmuyor açık pembe 1 pedi doldurmayacak şekilde lekelenme olarak oluyor

İlişkinin üstüne adet görmüşsünüz hem de 2 kere nasıl hamile olabilirsiniz ki :KK43:
Evet ben de öyle düşünüyordum ama bu ay 4 gün gecikti. Hamilelikte regl olanlarda varmış o yüzden. Ama hicbir hamilelik belirtim yok.
Hayır hamilelikte regl olunmuyor üstüne görme denen bir şey var o da adet gibi uzun ve kanama şeklinde olmuyor açık pembe 1 pedi doldurmayacak şekilde lekelenme olarak oluyor
Okuduğum yorumlar kafamı karıştırdı ben reglken 4 ay adet oldum kuzenim de adet olmuştu gibi yazılar vardı o yüzden. Teşekkür ederim

X