Hamile miyim?

esmanurun annesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
6
0
22
Selamün aleyküm hanımlar. Hayırlı akşamlar. Bi konuda fikrinizi almak istiyorum. Reglime 2 gün Kala test yaptım ve silik çizgi gördüm. Regl günümde tekrar test yaptım ve gene silik çizgi çıktı sonraki gün gene test yaptım ve belirgin bi çizgi gördüm bu gün öğleden sonra saat 3 buçuk gibi gene test yaptım ve baya silik bi çizgi çıktı randevu bulamadığım için doktora gidemiyorum sizce hamile miyim?

Eklentiler

• IMG_20240212_175549.jpg
    IMG_20240212_175549.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 149
Aslında belirtilerim de var bu günkü testi yapmadan önce emindim hamile olduğuma ama bu gün baya kafam karıştı. Acaba öğle saatlerinde yaptığım için mi test öyle çıktı. Eşimin ailesi ve babaannesiyle yaşıyorum eşim de sürekli çalışıyor ve babaannesi de rahatsız biraz o yüzden böyle bi durumda cok çekiniyorum 🙈

Kimyasal da olabilir, normalde her gün daha koyu çıkması lazım. Sağlık ocağına gidip hergun kan vermeniz lazım. Hergun iki katı artması lazım. Eşinizle değil yakniz gidebilirsiniz. Kan testi vermeye cikicaksiniz. Neden cekinesiniz

Hanımlar günaydın. Dün gece şans eseri randevu buldum az önce gidip kan verdim regl gecikmemin beşinci günündeyim. Sonuçlar çıkana kadar dayanamayacağımı düşünüp test yaptım ve sonuç....

Eklentiler

• IMG_20240213_102759.jpg
    IMG_20240213_102759.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 120
X