Hamile miyim?

menekse02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
28
13
26
Merhaba hanımlar hamilelikten şüphelendiğim için adetimden 4 gün önce test yaptım silik çizgi çıktı sonrasında adet gunümden bir gün sonra adet oldum ama ilk gün leke şeklinde geldi sonrasında adet gibi ama yoğun değildi normalde 7 gün sürer ama 4 gün sürdü sonrasında yine test yaptım negatif çıktı yerleşme kanaması olabilir mi bir test daha yapsam mı sizce veya doktora gitmelimiyim tecrübeli hanımlar yardımcı olursa sevinirim

Merhaba hanımlar hamilelikten şüphelendiğim için adetimden 4 gün önce test yaptım silik çizgi çıktı sonrasında adet gunümden bir gün sonra adet oldum ama ilk gün leke şeklinde geldi sonrasında adet gibi ama yoğun değildi normalde 7 gün sürer ama 4 gün sürdü sonrasında yine test yaptım negatif çıktı yerleşme kanaması olabilir mi bir test daha yapsam mı sizce veya doktora gitmelimiyim tecrübeli hanımlar yardımcı olursa sevinirim
Kan da gebelik testi verin bence

Kimyasal gebelik olmuş canım büyük ihtimalle çünkü kanamadan sonra testlerin negatif çıkmış

Kanama bittikten sonra negatif çıkmaması gerekiyor ama yanıltmak da istemem 😔

2 defa aynı şeyi yaşadım. Kimyasal gebelikte oluyor bu durum. Önce üzülmüştüm, sonra sağlıklı embriyo olmadığı için vücut kendiliğinden gebeliği oluşturmadan vücuttan atıyormuş o yüzden oluyormuş kimyasal gebelik. Arkası sağlıklı gebelik diyorlar. Allahın izniyle yaklaşmışsın. Ben de bekliyorum. Sağlıkla gelsin de 1 ay sonra gelsin hiç üzülme. Ben 4 yıldır bekliyorum. Birkaç sorunum vardı ama ondan uzadı böyle. Sağlıkla güzel haberler alırız inşallah tez vakitte :)

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda allah isteyen herkes bu müjdeyi versin. Bu ay adetim gecikti ve hamileyim çok şükür testte gördük ama henüz doktora gitmedik doktorum 4 haftalık olduğunu hesapladı ve haftaya salı günü randevu verdi haftaya kadar nasıl sabredeceğim bilmiyorum ve hamilelik belirtilerimde yok açıkçası göğüs hassasiyeti dışında dualarınızı bekliyorum 🙏🏻

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda allah isteyen herkes bu müjdeyi versin. Bu ay adetim gecikti ve hamileyim çok şükür testte gördük ama henüz doktora gitmedik doktorum 4 haftalık olduğunu hesapladı ve haftaya salı günü randevu verdi haftaya kadar nasıl sabredeceğim bilmiyorum ve hamilelik belirtilerimde yok açıkçası göğüs hassasiyeti dışında dualarınızı bekliyorum 🙏🏻

Çok sevindim. Tebrik ederim. Salı günü güzel haberlerle çıkarsınız inşallah doktorun odasından. Sağlıkla kucağınıza alın..

X