Hamile miyimdir?

sevinsevinelim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
22
10
28
Merhabalar 8 aydır ovülasyon günlerini değerlendirmemize rağmen gebelik oluşmadı.
Regle 3 gün var bugün akşam dayanamayıp bir test yaptım bir karartı var gibi ama 3 gün kala çok daha belirgin bir çizgi çıkardı olsaydı değil mi. Size testin fotoğrafını atacağım yardımlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• 4DE03751-E15F-4383-8655-DE419CBF2267.jpeg
    4DE03751-E15F-4383-8655-DE419CBF2267.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 172
  • C72002F4-3CA4-4D66-9005-DE71B9F63CA3.jpeg
    C72002F4-3CA4-4D66-9005-DE71B9F63CA3.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 174
Merhabalar 8 aydır ovülasyon günlerini değerlendirmemize rağmen gebelik oluşmadı.
Regle 3 gün var bugün akşam dayanamayıp bir test yaptım bir karartı var gibi ama 3 gün kala çok daha belirgin bir çizgi çıkardı olsaydı değil mi. Size testin fotoğrafını atacağım yardımlarınızı bekliyorum.
Ben hiç çizgi göremedim t yerinde Canım bazen adet geçse bile testte çıkmıyor inşallah hamilesindir

İlk gebeliğimde regle 5 gün kala silikte olsa daha belirgin bir çizgi çıkmıştı. 5 aylıkken kalbi durdu kaybettim.
Bu kez regle 3 gün kala böyle bir karartı var gibi gelmişti ama ne bileyim Allah hayırlısını versin

Ben hiç çizgi göremedim t yerinde Canım bazen adet geçse bile testte çıkmıyor inşallah hamilesindir
Şu an ki hali böyle bir karartı var gibi gelmişti ama kuruma çizgisi sanırım.

Dua edin bana ne olur Rabbim isteyen bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kolaylıkla inşAllah 🤲🏻

Eklentiler

• 035BCD09-C6C5-4EF3-B401-46965F17C795.jpeg
    035BCD09-C6C5-4EF3-B401-46965F17C795.jpeg
    29,6 KB · Görüntüleme: 159
  • 8716E38A-B35B-4D2B-BA2A-8629F848F24C.jpeg
    8716E38A-B35B-4D2B-BA2A-8629F848F24C.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 164
Malesef canım ben birsey göremed

ben silik cizgi gordum benimde hamileligimde ilk testim boyleydi. Umarim gonlunuze gore olur🌸

Şu an ki hali böyle bir karartı var gibi gelmişti ama kuruma çizgisi sanırım.

Dua edin bana ne olur Rabbim isteyen bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kolaylıkla inşAllah 🤲🏻
Canım bende çok istiyorum bugün yaptım bu şekil çıktı kuruma çizgisi gibi yok yani adetime de 6 gün kaldı çok istiyorum allahım inşallah dualarımız kabul olur hepimizin

Canım bende çok istiyorum bugün yaptım bu şekil çıktı kuruma çizgisi gibi yok yani adetime de 6 gün kaldı çok istiyorum allahım inşallah dualarımız kabul olur hepimizin
Ya Rabbim inşAllah hemen tez zamanda hayırlısıyla versin senin 6 gün varmış belki daha erkendir belkide olur bu kez inşAllah ya 🤲🏻

Ya böyle karartı gibi mi çıkmıştı Allahım inşAllah ne kadar çok istiyorum Rabbim herkese hayırlısıyla nasip etsin 🤲🏻
Senin regle kaç gün kala böyle çıkmıştı
cok belli belirsizdi boyle hatta gunes isigina falan tutup bakmistim var mi diye🙈 5 gun falan vardi adetime ilk test yaptigimda

Varsa yap olcKla ölcege çaremz yok canım malesef bende çok tek çizgi gördüm şimdi hamileym şükür olmazsa diğer aya nasip 😍
Sen kaç ayda hamile kaldın canım nasıl oldu bana yardımcı olsan böyle duydukça banada umut oluyor senin için çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

cok belli belirsizdi boyle hatta gunes isigina falan tutup bakmistim var mi diye🙈 5 gun falan vardi adetime ilk test yaptigimda
Benim 3 gün var olsa daha belirgin çıkmaz mıydı ya ?
Ya bu da böyle bir karartılı gibi yani uzaktan bakınca sanki karartı var gibi ama işte tam çizgi olmadığı için insan anlayamıyor kim

İnşallah canım ilki dış gebelik oldı bir tüpüp kaldı zor olur gibş olsun da tek isteğim insan daha çok stres yapıyor böyle
Ya canım benim nasıl anlıyorum seni ilk gebeliklerin olumsuz sonuçlanması öyle zor ki aylarca bekle acaba hamile kalabilecek miyim diye tam oldu derken kaybetmek Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor ama buna şükür🤲🏻
İlkinde kaç ayda olmuştu peki

X