hamile olabilir miyim?

trueblue

fıstık anne:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
119
3
41
günaydın kızlar.bişey sormak istiyorum size.ramazan ayı boyunca doğum kontrol haplarımı düzenli olarak alamadım.alamadığım hapları da bi sonraki gün 2 şer tane olarak sahurlarda aldım.bu süre içinde de ek bi yöntemle korunmadık ve henüz adet olmadım(2 gün geciktim).sizce hamile olma ihtimalim nedir?

günaydın kızlar.bişey sormak istiyorum size.ramazan ayı boyunca doğum kontrol haplarımı düzenli olarak alamadım.alamadığım hapları da bi sonraki gün 2 şer tane olarak sahurlarda aldım.bu süre içinde de ek bi yöntemle korunmadık ve henüz adet olmadım(2 gün geciktim).sizce hamile olma ihtimalim nedir?

CNM HOŞGELDİN ÖNCELİKLE BENDE 4 YIL KULLANDIM HAPI ÖNCELİKLE DOK.SORUYOR KAÇGÜN İÇİYORDUN KAÇINCI GÜNLERİNDE HAPI 2 KERE ALDIN?BU ÇOK ÖNEMLİ VE SONUÇTA ALMADIĞIN GÜN ERTESİ GÜN İÇTİYSEN VE İLİŞKİYE GİRMEDİYSEN SORUN OLMUYOR AMA DEDĞİM GİBİ KAÇINCI GÜNLERİ UNUTUN VE NORMALDE 7 GÜN ARA VERİLİYORYA SEN BU ARA İÇERSİNDEMİ OLMADIN YOKSA O ARA GEÇTİ HALA OLMADINMI?

Idrar Testi Yap Canim Istersen şimdi Biz Ne Desek Boş Hamile Olada Bilirsin Olmayada Bilirsin.:1rolleyes:

yorumlarınız için sağolun kızlar.hangi günlerde içmediğimi unuttum ama muhtemelen o günlerde ilişkiye girdik.içmediğimin hemen ertesi günü2 tane aldım ama bu 3 -4 kez tekrarlandı ve şu anda 7 günlük dönemdeyim.geçen ay ayın 1 inde adet olmuşken bu ay geciktim ve içime bi kuşku düştü.ama sanırım erken test ve tahlil yaptırmak için.pazar günü tekrar başlıycam ilaca eğer hala olmazsam doğruuuuu doktora.

yorumlarınız için sağolun kızlar.hangi günlerde içmediğimi unuttum ama muhtemelen o günlerde ilişkiye girdik.içmediğimin hemen ertesi günü2 tane aldım ama bu 3 -4 kez tekrarlandı ve şu anda 7 günlük dönemdeyim.geçen ay ayın 1 inde adet olmuşken bu ay geciktim ve içime bi kuşku düştü.ama sanırım erken test ve tahlil yaptırmak için.pazar günü tekrar başlıycam ilaca eğer hala olmazsam doğruuuuu doktora.

cnm bak bende kullanırken yeni başlamıştım mesela 8 tane içmişken unutmuşum 9 hapı almayı dok.aradım 10 .gün 9 ile 10 aynı anda içtim 8 gün düzenli içtiğim için bişey olmayacağını yani bir hafta düzgün gittiğini sölemişti bişey olmadı ve o yedi gün geçmediyse bekle mevsimden stresten gün atar benim o yedi günlük sürem geçtiği halde olmamıştım ve dok.gittiğimde yumurtlamamışsın bu ay dedi sonraki ay normal oldum merak etme cnm hamiş olmazsın......

Konu güncel olmadığından kapatıyorum.
Umarım hamiş kalıp bebişinizide kucağınıza almışsınızdır
Sevgilera.s.

X