Aile Planlaması Hamile Olabilir Miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

xaijanir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
36
3
24
Merhaba. Bakireyim. Sevgilimle adet bitiminden 1 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Üzerime boşalmadı ama zevk suyu değdi. İnternette birsürü yazı gördüm zevk suyunun sperm içermesiyle ilgili. Hamile kalma ihtimalim var mıdır? Hemen 1 gün sonra korkudan ertesi gün hapı kullandım. Henüz reşit değiliz çok korkuyoruz. Sizce bu durumda hamile kalmış mıyımdır? Lütfen yardım edin yaşımız küçük kimseye anlatamıyoruz. Ailelerimiz öğrenirse çok kötü olur nolur yardım edin.

Hamile değilsiniz. Ertesi gün hapı adet düzensizliği yapabilir. Bir daha böyle bir işe kalkışırsanız erkek arkadaşınız kondom kullansın.

Hamile değilsiniz. Ertesi gün hapı adet düzensizliği yapabilir. Bir daha böyle bir işe kalkışırsanız erkek arkadaşınız kondom kullansın.
Hem erkek arkadaşım hem ben birdaha yapmak istemiyoruz bu korku yaşanılmaz.
Ay gerçekten mi çok tedirginim kesinlikle hamile değilim diyebilir miyiz?

Erkek arkadaşınız boşalmamış üstelik ertesi gün hapı da almışsınız. Hamilelik ihtimaliniz yok.
erkek arkadaşım kendi iç çamaşırına boşaldı ama zevk suyu vajinama değdi kızlık zarından geçip rahme gitme olasılığı var mı

erkek arkadaşım kendi iç çamaşırına boşaldı ama zevk suyu vajinama değdi kızlık zarından geçip rahme gitme olasılığı var mı
Hayır yok diyorum hala aynı soruyu soruyorsunuz. Ayrıca içiniz rahat değilse doktora randevu alın. O söylesin size

Bizim direk içimizde avuç avuç sperm birikiyor yine de tutmuyor, ayrıca spermlerin çamaşırı delme yeteneğinin geliştiğini düşünmüyorum😂
Rahat olun yani yoktur gebelik

Merhaba. Bakireyim. Sevgilimle adet bitiminden 1 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Üzerime boşalmadı ama zevk suyu değdi. İnternette birsürü yazı gördüm zevk suyunun sperm içermesiyle ilgili. Hamile kalma ihtimalim var mıdır? Hemen 1 gün sonra korkudan ertesi gün hapı kullandım. Henüz reşit değiliz çok korkuyoruz. Sizce bu durumda hamile kalmış mıyımdır? Lütfen yardım edin yaşımız küçük kimseye anlatamıyoruz. Ailelerimiz öğrenirse çok kötü olur nolur yardım edin.
Meryem Ana değilseniz hamile değilsiniz 🤣

Bizim direk içimizde avuç avuç sperm birikiyor yine de tutmuyor, ayrıca spermlerin çamaşırı delme yeteneğinin geliştiğini düşünmüyorum😂
Rahat olun yani yoktur gebelik
Ben zevk suyundan korkuyorum zevk suyu kızlık zarından girerse diye.
Bi sorun olucak diyelim zevk suyu kızlık zarını geçti spermlerin rahime kadar çıkması mümkün müdür?

Reşit bile degilken pişman olacağınız islere kalkışmayın bu da ders olsun size. Bu yaşta yaşamayın bunları...

Hamile kalmak öyle kolay olmuyor biz aylardır uğraşıyoruz bir sorun olmamasına rağmen olmuyor keşke öyle kolay olsa

Ben zevk suyundan korkuyorum zevk suyu kızlık zarından girerse diye.
Bi sorun olucak diyelim zevk suyu kızlık zarını geçti spermlerin rahime kadar çıkması mümkün müdür?
Zevk suyunun içinde de spermler olabiliyor, ertesi gün hapı kullanmasaydınız bir ihtimal çıkması mümkün olabilirdi. Ama şuan mümkün değil

X