Hamile olabilir miyim

asenakurtulus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
11
1
23
18 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım içe boşalma olmadı ama meni kalmasından korkuyorum. Bir haftadır alt karın bölgemde çok belirgin dolgunluk var arada bir sol bacağım uyuşuyor gibi oluyor çok hafif sancım oluyor. Vajinal akıntım var. Cinsel ilişiden 6 saat sonra regl oldum normalde cinsel ilişkiden 2 gün sonra olmam gerekiyordu. Regl 6 gün sürdü normalde olduğu gibi. Geçen hata 2 kez test yaptırdım negatif çıktı. Gazlı içecek ve mısır tüketiyorum yeterli su içmiyorum. Hamile olabilir miyim

Doktorlar bile kan tahlili isterken biz duman yonteminden mütevellit tahminlerde mi bulunmaliyiz anlamadim ki.
Tüpleri baglatanlarin bile hamile kalabildigi mevlam neylerse olur mantigindan oladabilirsiniz yani..

Sürtünen surtunune maşallah 😂 valla 2 yıldır deniyoruz olmadı sen bu yöntemle hamile kalırsan öğret bana ablacım ders alayım senden 😂 hem haltı yiyonuz sonrada korkup burda derman arıyorsunuz 😂😂😂

Canım eğer hamile kalmaktan korkuyorsanız partnerin prezervatif sende kontrol hapı kullanın. İçe boşalma olmadan hamile kalma olasılığı çok düşük. Bu kadar korkuyorsanız ya sürtünmeyin ya da önleminizi alın.

6 gün harıl harıl adet görmüşsün ne hamileliğinden bahsediyorsun hamile kalmak o kadar kolay olmuyor merak etme. Birdahakine daha dikkatli olursunpek
6 gün harıl harıl adet görmüşsün ne hamileliğinden bahsediyorsun hamile kalmak o kadar kolay olmuyor merak etme. Birdahakine daha dikkatli olursunuz

Peki bu
6 gün harıl harıl adet görmüşsün ne hamileliğinden bahsediyorsun hamile kalmak o kadar kolay olmuyor merak etme. Birdahakine daha dikkatli olursunuz
peki bu alt karın şişliğim nasıl geçer önerdiğin bitki çayı var mı

Canım benim burdaki konuları okumuyor musun insanlar hamile kalmak için nasıl uğrasıyor o kadar kolay hamile kalamazsın için rahat olsun.

X