Hamile olabilir miyim?

Dfdefs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2021
3
3
22
Arkadaşlar merhaba 2 aylık evliyim .geçen ay bat tarihimde regl olmadım yani reglm hep düzenlidir lakin geçen ay 2 gün sürdü rengi açıktı daha sonra kahve lekelenme olarak devam etti sadece peçeteyle sildiğim zaman geliyordu 4/5 gün sürdü bu ay bat tarihim 3 gün geçti ama sanki her an regl olacakmışım gibi hissediyorum ama lavaboya her gittiğimde ya beyaz sıvı bir akıntı yada idrar oluyor geçen ay kan testi verdim negatif 0.100 değerim erken gebelik testi yaptım negatif çıktı belimde ağrı var karnım çok ağrıyor , ayaklarım çok üşüyor baş ağrısı ve yorgunluk var sizce hamile olabilir miyim? Geçen ay çok umutlandım hüsrana uğradım şimdi umutlanmak istemiyorum ama yinede bir umut var içimde bana yardımcı olur musunuz şimdiden çok teşekkür ederim bu arada en geç yarın sabaha regl bekliyorum

Merhaba arkadaşlar sabahlari dolabi actigimda sucugun kokusundan midem bulaniyor iki gundur boyleydi bu sbahta kocami ise gecirrken sarildim sarildiktan bir dakika sonra öğürme geldi iki dakika falan sordu neden acaba ?

Merhaba arkadaşlar sabahlari dolabi actigimda sucugun kokusundan midem bulaniyor iki gundur boyleydi bu sbahta kocami ise gecirrken sarildim sarildiktan bir dakika sonra öğürme geldi iki dakika falan sordu neden acaba ?
Bence gebelikten. Yarın da öğürürseniz ikiz olma ihtimali var.
Bu arada çok rahatsız ediyorsa dolabın kapağını açmayın ve kocanıza sarılmayın.

X