Hamile olabilir miyim?

Lotus_G

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
2
0
23
Arkadaşlar ben pcos hastasıyım normalde kilom da fazla doktor bana normal yollardan hamile kalamıcğımı söyledi ve 9 aylık evliyim yaklaşık 8 aydırda gebelik için uğraşıyoruz normal aralıklarla kilom 115ti ama şu son 2 haftada iştahım aşırı derecede arttı 122 kiloya çıktım sürekli idrara çıkıyorum ve 2 gündür hem baş ağrım hemde kasık ağrım var adetim 2 hafta gecikti ama hem hastalığımdan hemde kilodan dolayı zaten aşırı düzensiz oluyorum bide ağzımda iğrenç Bi tat oluşuyor Bi kaç gündür sigara bile kullanalım gelmiyor acaba hamile olabilir miyim test yapmalı mıyım yoksa hiç umutlanmayın hala adeti beklemeli miyim :KK43:
Ayrıyetten bel ağrımda var resmen topallıyorum arada

Emin olmak için test yapın tabi.ama hızlı kilo alımı başka bir sebepten olabilir bi dahileyeye görünün

Hamilelik mi bilemeyiz test yapmadan bu kilolarla zor.. .destek alın diyetisyenlerden maddi durum el vermiyorsa özele , hastanelere başvurabilirsiniz . herşeyden önce sağlığınız için bu kilolardan kurtulmanız lazım..

Arkadaşlar ben pcos hastasıyım normalde kilom da fazla doktor bana normal yollardan hamile kalamıcğımı söyledi ve 9 aylık evliyim yaklaşık 8 aydırda gebelik için uğraşıyoruz normal aralıklarla kilom 115ti ama şu son 2 haftada iştahım aşırı derecede arttı 122 kiloya çıktım sürekli idrara çıkıyorum ve 2 gündür hem baş ağrım hemde kasık ağrım var adetim 2 hafta gecikti ama hem hastalığımdan hemde kilodan dolayı zaten aşırı düzensiz oluyorum bide ağzımda iğrenç Bi tat oluşuyor Bi kaç gündür sigara bile kullanalım gelmiyor acaba hamile olabilir miyim test yapmalı mıyım yoksa hiç umutlanmayın hala adeti beklemeli miyim :KK43:
Ayrıyetten bel ağrımda var resmen topallıyorum arada
Genelde gebeliğin ilk zamanlarında iştahsızlık oluyor. Benm 6.-8. Hafta da inanılmaz midem bulanıyordu. Ama gebelik kişiye göre belirtileri değişen birşey. Test yapmakta fayda var ama bence birden iştah artışı belirti olarak görülmeye bilir. Gecikme ve bel ağrısı en buyuk belirtisi.

X