Hamile olabilir miyim?

Yarın doktor randevum var bakalım hala olmadım
Hayırlısı olsun daha net sonuç alırsınız iyi olur bencede bende gidicem fakat randevu yok bulsaydim gidicektim o kanama icin veya herhangi bilmedigim birseymi var diye kontrol amacli randevu bulursam gidicem inşAllah güzel sonuçlar alırsınız yarın 😊🙏

Hayırlısı olsun daha net sonuç alırsınız iyi olur bencede bende gidicem fakat randevu yok bulsaydim gidicektim o kanama icin veya herhangi bilmedigim birseymi var diye kontrol amacli randevu bulursam gidicem inşAllah güzel sonuçlar alırsınız yarın 😊🙏
İnşallah en azından birimiz hamile olsun inşallah yarın yazarım

Karabük yenice ilçesinde yaşıyorum yollar kapandı selden ilçemiz mahvoldu gidemiyoruz doktora randevuyu iptal ettim bir sonraki de 8 temmuz bekle Allah bekle şimdi adet olmadım hala bakalım
Allah yardımcınız olsun valla ama bence daha iyi olur sizin için eğer varsa net görürsünüz o zamana kadar inşallah vardırda gittiğinizde görürsünüz 😊🙏

Arkadaslar iliski ustunden 12 gun sonra erken gebelik testi yaptim negatif cikti mide bulantim var ama sanirim stresten mide bulantisi bu kadar cabuk olur mu ya hamilelikte bi de kac gun sonra test yapmaliyim bir daha adetim 6 gun gecikti cunku

Arkadaslar iliski ustunden 12 gun sonra erken gebelik testi yaptim negatif cikti mide bulantim var ama sanirim stresten mide bulantisi bu kadar cabuk olur mu ya hamilelikte bi de kac gun sonra test yapmaliyim bir daha adetim 6 gun gecikti cunku
Merhaba bendede aynısı oldu ama kac kere test yaptım hala negatif kanda verdim 1.20 çıktı sizin gibi adete 13 günüm falan varken kan verdim 1.20 çıktı işte dün yine test yaptım yine negatif çıktı şuan regl olmama 5 gün kaldı hastaneye bürodandım randevu olmadığı için gidemedim mecbur reglimi gecikmesini beklicem ama sanki hafif lekelenme başladı bugün çok belli olmuyor devam etmezse muhtemelen yerlesme inşallah öyledir inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur bende eğer regl olmazsam yazarım tekrar doktora falan gidersem

Merhaba bendede aynısı oldu ama kac kere test yaptım hala negatif kanda verdim 1.20 çıktı sizin gibi adete 13 günüm falan varken kan verdim 1.20 çıktı işte dün yine test yaptım yine negatif çıktı şuan regl olmama 5 gün kaldı hastaneye bürodandım randevu olmadığı için gidemedim mecbur reglimi gecikmesini beklicem ama sanki hafif lekelenme başladı bugün çok belli olmuyor devam etmezse muhtemelen yerlesme inşallah öyledir inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur bende eğer regl olmazsam yazarım tekrar doktora falan gidersem

Buarada bence sağlık ocağına kan verin derim çok gecikmeden varsa eğer ona göre hareket edersiniz varsa zaten bthcg yüksek çıkar muhtemelen doktor da varsa iki gün sonra tekrar gelmenizi soylicektir bthcg yukseliyormu bakmak için inşallah hamilesinizdir bence kan verin öğrenin belki geç döllenmede olabilir ben kendimden de geç döllenmeden şüpheleniyorum olabilir sizdede dediğim gibi kan verin ona göre folik asit falan veriyormus doktor gec kalmadan gidin bence hakkınızda hayırlısı olsun 😊🙏

ama benim adetim gecikti ve ella kullandım..

Evet ama bebek istemiyorum
Korundaydınız keşke bilmiyorum belki korunmuş da olabilirsiniz tabi ama zaten annelik duygularınız falan da olucak ya zamanla alışırsınız bence ama yine siz bilirsiniz kan verip daha net sonuc alabilirsiniz yada direk doktorla gorusebilirsiniz size kalmis hakkınızda hayırlısı olsun

Yarın doktor randevum var bakalım hala olmadım
Ya ben regl oldum yerlesme sandım ilk ağrı falan yoktu ama baktım sonradan oyle olmadi üzüldüm doktora gidicem senelr önce bana çikolata kisti var demişti sonra başkasına gitmiştim yok dedi su iç bol bol dedi o günden sonra gitmemiştim ama arada ara kanamam oluyordu muhtemelen o çikolata kisti yüzünden ve bu o kadar çok denedikki bu kadar zor olmamalı dedik üzüldüm ama hayırlısı demeki vakti var denied yine rabbim isteyen herkese nasio etsin inşAllah kimsenjn kucağını boş bırakmasın sizinde hakkınızda hayırlısı olsun 😊🙏
HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü ve bu inşallah olur bize zor olan Rabbime kolaydır ol der olur ol demiş olsun inşallah ay şunu şuraya yazarken bile tüylerim diken diken gözlerim dolu dolu

Merhaba burda yeniyim. Size bişey sormak istiyorum. Adetim 7 gün gecikti. Şimdi de 2 gün çok az şekilde lekem oldu 1 ped dolmayacak şekilde. Hamile olabilir miyim

X