Kızlar bakar mısınız hamile olabilir miyim

1gazoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
34
10
23
Kızlar 24 martta korunmasız ilişki oldu 26 Mart yumurtlama günü gözüküyordu, ilişkiden buyana hergün akıntı yaşıyorum belim ve sırtımda ağrı kramplar oluyor, adet ağrısı gibi ağrılar oluyor, adetime 12 gün var erken gebelik testi yaptım ama negatifti ,12 gün biraz erken mi sonradan terkarlarsam olabilir mi acaba?

Kızlar 24 martta korunmasız ilişki oldu 26 Mart yumurtlama günü gözüküyordu, ilişkiden buyana hergün akıntı yaşıyorum belim ve sırtımda ağrı kramplar oluyor, adet ağrısı gibi ağrılar oluyor, adetime 12 gün var erken gebelik testi yaptım ama negatifti ,12 gün biraz erken mi sonradan terkarlarsam olabilir mi acaba?
Evet çok erken yapmışsınız.Gebelik olsa bile erken yaptığınız icin belli olmayabilir.Adet gecikmesinden sonra isterseniz tekrarlayın.Insallah vardır.Allah gönlünüze göre versin

Evet çok erken yapmışsınız.Gebelik olsa bile erken yaptığınız icin belli olmayabilir.Adet gecikmesinden sonra isterseniz tekrarlayın.Insallah vardır.Allah gönlünüze göre versin
Teşekkür ederim inşallah 😍

• Beğen
Reactions: FNA
Ben de aynı durumları yaşadım. Benim yumurtlama da 24 martı o gün aşılama oldum ve tam 9 gün sonra çok silik çıkmıştı testte. Reglime daha çok varken o adet sancısı geliyordu ama adet yoktu. Bi an kayboluyor tekrar ediyordu. En son test yapa yapa çıktın kan verdiğimde 42.5tu
Belirtilerim hala kayıtlı. İnceleyin umarım istediğiniz sonucu alırsınız

Eklentiler

• 6D833210-D4BE-43F9-A986-D114F04A3A17.png
    6D833210-D4BE-43F9-A986-D114F04A3A17.png
    201,8 KB · Görüntüleme: 87
Çok teşekkür ederim şuan erken gebelik testlerim negatif çıkıyor ilişkinin üzerinden 9 gün geçti erken mi bilmiyorum inşallah vardır 🥹

Çok erken dahaa 🥹 bi 15 gün geçmesi gerek ilişki üzerinden daha döllenme aşamasındadır varsa bile 😘

Yok bekliyorum daha 7 gün var adetime ,3 gün kala falan erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum

X