Hamile olabilir miyim

nzlgln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2022
3
0
27
Kizlar son adet tarihim 18 ekim. Normalde 30 gunde bir duzenli olurum hic gecikmem olmadi. Adetim 14 gun gecikti, 5. Gun beta hcg 0.1 13. Gun gecikme total hcg 5. Adet ya da Hamilelik belirtim Yok sad we arada kasiklarima agri girip geciyo hemen, idrar testlerinin hepsi negatif. Sizce bu deger Yükselir mi yoksa gebelik Yok mu. Bu arada 10 Kasim da kadin doguma gittim kist falan hicbi sikinti yok.

Kizlar son adet tarihim 18 ekim. Normalde 30 gunde bir duzenli olurum hic gecikmem olmadi. Adetim 14 gun gecikti, 5. Gun beta hcg 0.1 13. Gun gecikme total hcg 5. Adet ya da Hamilelik belirtim Yok sad we arada kasiklarima agri girip geciyo hemen, idrar testlerinin hepsi negatif. Sizce bu deger Yükselir mi yoksa gebelik Yok mu. Bu arada 10 Kasim da kadin doguma gittim kist falan hicbi sikinti yok.
Kan verdiniz mi tekrar

14 gün gecikmeye geç döllenme bile olsa çıkardı bence mevsim geçişlerinden olmamış olabilirsin birde bebek arıyor rahmim o yüzden gecikmeler olabilir regli tarihlerin 33e bile çıkabilir

Benim son adetim 23.11 tarihiydi sonra 5 ve 9 aralıkta korunmasız ilişkim oldu bel ve kasık ağrımlarım mide bulantılarım mide yanmam diz ağrım var bide halsizlik ve uykusuzluk var test yapmadım daha adetime var diye sizce hamile kalmış olabilirmiyim

X