Hamile olabilir miyim?

Gul Deren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
57
17
24
3 kere hızlı test yaptım. Hepsi silik çizgi çıktı. Adetim 2 gün gecikmişti. Ama şimdi belimden ağrı girdi normal adet olur gibi kahverengi bir akıntı geldi. İlk adet günüm de hep kahverengi akıntı gelir zaten. Üstüne görme olabilir mi? Yoksa normal adet mi oluyorum bilemiyorum. Sürekli doktor doktor da gezmek istemiyorum. Kan verecektim yarın ama bugün akıntı gelince vazgeçtim. Bunu yaşayan var mı??

Eklentiler

• IMG_20231122_184746.jpg
    IMG_20231122_184746.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20231120_173053.jpg
    IMG_20231120_173053.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 76
3 kere hızlı test yaptım. Hepsi silik çizgi çıktı. Adetim 2 gün gecikmişti. Ama şimdi belimden ağrı girdi normal adet olur gibi kahverengi bir akıntı geldi. İlk adet günüm de hep kahverengi akıntı gelir zaten. Üstüne görme olabilir mi? Yoksa normal adet mi oluyorum bilemiyorum. Sürekli doktor doktor da gezmek istemiyorum. Kan verecektim yarın ama bugün akıntı gelince vazgeçtim. Bunu yaşayan var mı??
Yaşamadım ama yaşayan insanlara denk geldim kiminde kesinin yerleşme kanaması olur kiminde kimyasal gebelik olur ama gebelik çıkmış bi git kan ver için rahat olsun

Yaşamadım ama yaşayan insanlara denk geldim kiminde kesinin yerleşme kanaması olur kiminde kimyasal gebelik olur ama gebelik çıkmış bi git kan ver için rahat olsun
Akıntı olunca vazgeçmiştim. Akıntım başladı desem kan alırlar mı bilmiyorum. Kafam karıştı canım 😊

Akıntı olunca vazgeçmiştim. Akıntım başladı desem kan alırlar mı bilmiyorum. Kafam karıştı canım 😊
Söylemeden git ver. Hamilelik testi yaptırmak istiyorum diye. Böyle merakta kalmak daha zor olamlı diye düşünüyorum. Gönlünüzdeki nasip olsun inşallah

Gebelik var gözüküyor kan testi verin en doğru sonucu olursunuz artış devam ederse yerleşme kanaması olabilir

Kanamanız devam ediyorsa bence testi tekrarlayıp doktora gitmenizde fayda var diye düşünüyorum

Hamile olduğumda benimde regl ağrısı gibi ağrım olmuştu ama kanama yoktu o ağrıdan sonra gelmeyince test yaptım ve öyle öğrenmiştim

Bence hemen kan verin, düşük ihtimali olabiliyor. Var yani sizde gebelik zaten bellii.. çok erken sadece. Progestan başlarlar durdurur kanamayı

Bu arada benimde öyle oldu geçen yıl, kimyasal geçirdim, bildiğiniz adet gibi geldi 1 gün, sonra kahverengi, ilaç kullandım filan ama 850 oldu en son beta, sonra düştü. 14 le öğrenmştim kahverengi akıntım varken

baktır gülüm ben detaylı günümü bile demedim geçmemişti geçti dedim iyi iki gün bakmazlar diye inşallah hakkınızda hayırlısı

Şuan karnım çok ağrıyor adet ağrısı gibi. Yerleşme de olur mu ki
Merhaba, 19 Kasım'da aynı silik çizgi ile öğrendim gebeligimi fakat bugün kimyasal olduğunu da öğrendim. Reglim 3 gün geçti bugün itibari ile. O sebeple erken öğrenme için sebebiniz yoksa birkaç gün daha bekleyin. Hatta regliniz 7 gün geçmiş olsun. Öyle beta yaptirin. Eğer varsa kese görünecek kıvama gelir, eğer yoksa regl olur biter gider. Canım çok yandı. O sebeple erken öğrenmek süründürür 😪

X