Hamile olabilir miyim

yoncaistee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
3
1
27
yaklasık 12 hafta önce erkek arkadasım gobek deligime bosaldı (12 hafta icinde 2 kez regl oldum) sonuncu olmam gereken regl baya gecikti kan testi verdim beta HCG 0.2 cıktı evde test yaptım o da negatif sizce neden oldu bu durum tekrar kan testine gerek var mı

cok komiksin ucube
.. konuya cevap vermek gerekirse göbek deliğine ya da direkt cinsel bölgene boşalmasıyla gene kalmazsın bizzat ilişki yaşayıp içine boşalmış olması gerekir he o da yumurtlama gününe gelecek de anca o zaaman hamile kalırsın beta 0.2 gibi değerler “ben yokum ben negatifin allahıyım” diye bağıran değerlerdir adet gecikmen hamile kalma stresinden kaynaklıdır büyük ihtimalle ve gebe olsaydın emin ol 12 haftada o değerler uçardı sözün özü için rahat olsun göbeğine ağzına yüzüne eline boşalmayla hamile kalınmaz. ama sana tavsiyem bu streslere girmemek için korunmak ve önlem almak

askim göbek deliğinden gebe kalınmaz. bir çok sebep olabilir reglini geciktiren. mevsim gecislerinde 10güne kadar gecikme normal kabul edilir mesela. zaten arada 2 kez regl olmussun yani. kan testi de yanılmaz. kaç ay olmus gebe olsan çıkardı. endişe etme.

Ay o kadar kolay hamile kalınsa biz neye uğraşıyoruz yıllardır; bir ay içinde hamile kalabileceğin sadece birkaç saat var onun haricinde çok zor..keşke okullarda bunun eğitimi verilse

X