Hamile olabilirmiyim

Gokkusagiperisi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
135
54
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce bende kist vardı ve gitti şükür 2 aylık bir tedavi sürecim oldu ve ekim ayının 23 nde benim kullanmış olduğum doğum kontrol hapı bitti biz şimdi bebek için çalışmalara başladık (yaklaşık 4 aydir deniyoruz kist yüzünden ara verdik şuan tekrar başladık) 27 ekimde ilaçtan sonra regl oldum 31 ekimde bitti fakat ara kanamalar oldu leke şeklinde yoğun değildi bizim yine de her ihtimale karşı 2 Kasım dan itibaren 2 şer gün arayla korunmadik normalde tutması gerekiyordu ama olmadı aslında toz şeklinde vitamin içiyorum jinekolog yazmıştı ve çok etkili bir vitamin demişti bu ay veya öbür ay tutar dedi ama tutmadı neyse 22 kasımda regl oldum bu ay yani 26 si bitti yani bugün ama yine ara lekeleme var ve kasiklarimda batma var adetten 2 hafta önce göğüslerim şişti agridi dokunamadim ilk defa bu kadar çok ağrıdı anlamadım dokunamadim bile hatta olaması gereken tarihten 2 gün önce geldi reglim bitti ama hala kasiklarimda ağrı var hafif hafif ,bas ağrılarım var aşırı derece acıkıyorum tatlı isteğim arttı cok sık tuvalete çıkıyorum adetimden önce midem yandı ve eksidi sivilcelerim arttı hic bu kadar cok olmazdi ya psikolojik yada bilmiyorum acaba hamiş olabilirmiyim lütfen cevaplarmisiniz yada denemeye devam etsek mi bir şey olur mu çünkü artık test yapmak istemiyorum bilmiyorum ne yapicam böyle olan varmı adet olup hamile olanlar???🙂

Son düzenleme:
Yani olabilirsiniz de ama değilseniz de "tutması gerekiyordu ama tutmadı" diyerek üstünüzde baskı yaratmayın, gebelik o kadar matematik hesabıyla işleyen bi şey değil :) umarım gebesinizdir 🙏🏿

Yani olabilirsiniz de ama değilseniz de "tutması gerekiyordu ama tutmadı" diyerek üstünüzde baskı yaratmayın, gebelik o kadar matematik hesabıyla işleyen bi şey değil :) umarım gebesinizdir 🙏🏿
Bilmiyorum ki sinirim bozuldu Bir kaç ay önce denedik kist oluşmuş olmadı şimdi de sivilcelerim var başım ağrıyor, hafif hafif kasiklarimda batma var bilmiyorum ne yapcam negatif görmekten sıkıldım test yapmak istemiyorum galiba tekrar deneyeceğim bakalım

Benim 3 ay ovunol 6 ay boyunca da duphaston tedavisi goruyorum tam olarak 3 aydır kullanıyorum folik asit bitti duphaston ile devam ediyorum

X