hamile olabilirmiyimmmm

senem1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
126
0
41
merhaba arkadaşlar,

ayın 29 nda regl olmam gerekıyordu hala olmadım,ıdrar testu yaptım cıkmadı hamıle kalmısmıyımdır sızce?

umarım hamilesindir.ama o idrar testi bence hiç yanlış cıkmaz.şu ana kadar hep doğru çıktı.ama umarım hamilesindir.

idrar testleri yanlış olabilio ilk defa mı gecikio böyle temmuz ayında geçikme oldu idrar testi yaptım pozitifti bir gün geçmişti sadece sonra 10uncu gün adet oldum öyle olabiliyo dedi dr neyse ağustos ayında hamile kaldım ama direk kan testi yaptırdım şuan11+5 haftalık hamdolsun sağlıklı da bu ay değilsen bile üzülme bu şekildeki geçikmeler kalmayı daha da kolaylaştırıyo inş hamilesindir canım deilsen bile birkaç ay içinde kalırsın hayırlısı olsun şimdiden

merhaba arkadaslar;,

kan testı yaptırdım hamıleyımmmm:)31,19 kac haftalık 2 hafta felan mı?

merhaba arkadaslar;,

kan testı yaptırdım hamıleyımmmm:)31,19 kac haftalık 2 hafta felan mı?

hayırlı olsun canım bebeğin.rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.rabbim tüm isteyenlere versin.inşallah.bize de dua et canım.opuyorumnanaktan

Hayirli olsun, kazasiz belasiz insallah kucagina alirsin............

hayırlı olsun canım
allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin
allah istyeen herkese nasip etsin

Tebriklerr. Insallah hayirlisiyla kucagina alirsin bebegini ve umarim rahat bir hamilelik gecirirsin :)

yalnız cok az kanama oldu doktoru aradım hemen duusk onleyıcı ılac verdı,ama o azcık kan gelmesınden sonra bır daha bısey olmadı,acaba rahıme yerlesme anı mı oldu yoksa gercekten dusuk tehlıkesımıydı bılmıyorum

ayrıca hepınıze cok tesekkur ederım Allah ısteyen herhese nasıp etsın ınsallah..

tebrikler senemcim... hayırlısıyla kucagına al inşallah.. saglıkla.... opuyorumnanaktan

X