Hamile olduğumu öğrendim ama göğüs ağrım yok

Canım benimde ilk gebeliğim yine ilk aylarda kanamalı geçmişti sonradan iğneler ilaçlarla 37. Haftada doğum yaptım sonrasında bı 3 yılin ilk 6 ayı iğne ile sonrasında geri cekilme yöntemiyle korunduk3 yıl sonra korunmayı bıraktım 1 yıl olmadı 1 yılın sonunda gebe kaldım ama 7 haftalıkken ölü gebelik olduğu anlaşıldı kürtaj oldum sonra aradan 1 yıl daha geçti ve bu süre içinde yine korunmayı bırakmadım bu süre içinde tekrar hamile kaldım kalp atışları herşeyi normaldi 9. Haftada kanamam başladı doktor bebeğimin tutunmaya çalıştığını ancak rahimimin üst kısmında kanama olustugun söylediği yani bebeğimin tutunması gereken yerde kanama vardı ve bebeğe baskı yapiyordu 1 hafta sonunda kanamam çoğalmaya başlayınca bebeğim tutunduğu yerden ayrıldı ve kalbi durdu bu olayda geçen yıl yaşandı yani yine aradan 1 yıl geçti şu an hamileyim geçen ay çocuğum olmuyor diyerekten hastaneye gittim doktor kan değerlerine bakalım ve rahim filmi çekelim dedi büyük ihtimalle yapışıklık söz konusu dedi açıkçası şu an beni en çok korkutan şeyde bu

X