Hamile olma ihtimalim var mı

135aa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2022
1
0
Erkek arkadaşımla (daha önce hiç iliskiye girmedik ikimizde) ilk defa korunmasız sürtünme gibi bisey oldu bosalma olmadı ama zevk suyundan korktugumuz icin 7 saat sonra ertesi gün hapı aldım 4 gün sonra parçalı parçalı norma regl oldum 6 gün sürdü normalde de 5-6 gün sürüyor bir dahaki ay yine 1 gün gecikti ama zaten normalde de adet düzenim yoktu yine parçalı parçalı normal 6 günlük reglimi oldum suan reglim 3 gün gecikti hala olmadım il dışına çıktım hava değişikliğinden dolayı mı oldu acaba ve karnım da biraz şiş hamilelik riski olabilir mi basına böyle bir sey gelmis olan var mı bu süreçte yaklaşık 30 tane falan eczaneden idrarla yapılan hamilelik testinden alıp yaptım hepsi de negatif çıktı icinde %99 doğruluk veren testler de vardı

İlişkiden sonra iki kere adet olmuşsunuz, üçüncü adetiniz biraz gecikmiş o da havalardan, en çok da stresinizden olabilir. Ama o zaman hamile kalsanız bile şuan kaç aylık hamile olmuş olursunuz değil 30test yerine 1testte belli olur.

Zaten bu şekilde hamile kalınmaz ya boş yere ertesi gün hapı almışsınız. O hap adet düzensizliği de yapar. Bu anlattıklarınız gibiyse durum hamile değilsiniz. Kutay Biberoğlu’nun makalelerini okumanızı öneririm.

Erkek arkadaşımla (daha önce hiç iliskiye girmedik ikimizde) ilk defa korunmasız sürtünme gibi bisey oldu bosalma olmadı ama zevk suyundan korktugumuz icin 7 saat sonra ertesi gün hapı aldım 4 gün sonra parçalı parçalı norma regl oldum 6 gün sürdü normalde de 5-6 gün sürüyor bir dahaki ay yine 1 gün gecikti ama zaten normalde de adet düzenim yoktu yine parçalı parçalı normal 6 günlük reglimi oldum suan reglim 3 gün gecikti hala olmadım il dışına çıktım hava değişikliğinden dolayı mı oldu acaba ve karnım da biraz şiş hamilelik riski olabilir mi basına böyle bir sey gelmis olan var mı bu süreçte yaklaşık 30 tane falan eczaneden idrarla yapılan hamilelik testinden alıp yaptım hepsi de negatif çıktı icinde %99 doğruluk veren testler de vardı
Hayır bu şekilde hamile kalamazsınız

2.ci çizgi silik çıktı böyle durumla karşılaşan oldu mu bilgi verirmisiniz?

Eklentiler

• 20220723_180955.jpg
    20220723_180955.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 20220723_180955.jpg
    20220723_180955.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba regl oldunuz mu acaba benim basimada benzeri geldi hamilelikten korkuyorum

X