Hamile olma ihtimalim???

belisiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2021
6
2
23
Merhaba. Adet günüme 12 gün kala erkek arkadaşımla geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdik. Yine de pezervatif ve ertesi gün hapı kullandım. Beklediğim adet günümde adet oldum. Adet olmadan bir gün önce, adet bitiminde ve adetten bir hafta sonra (iliskiden sonra 21.gün) idrarda gebelik testi yaptım. 4 kez negatif çıktı fakat psikolojik olarak çok etkilendim.. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır?

Prezervatif ve ertesi hapi ile nasil hamile kalacaksiniz ???

Evet ben de böyle düşünüyorum fakat internette bazı yerlerde okuduğum şeyler çok etkiledi çok fazla kafamı karıştırdı... O yüzden ben de sormak istedim teşekkür ederim
Stres yapmayin adet olunca emin olursunuz ama imkansiz gebe kalmaniz bence.
Size önerim iliskiden sonra prezervatife su koyup yırtılma varmi kontrol edin iciniz rahat eder.

Merhaba. Adet günüme 12 gün kala erkek arkadaşımla geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdik. Yine de pezervatif ve ertesi gün hapı kullandım. Beklediğim adet günümde adet oldum. Adet olmadan bir gün önce, adet bitiminde ve adetten bir hafta sonra (iliskiden sonra 21.gün) idrarda gebelik testi yaptım. 4 kez negatif çıktı fakat psikolojik olarak çok etkilendim.. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır?
Nasıl yani adet oldunuz mu iliski sonrasında eee öyleyse nasıl hamile olacaksınız ki ayrıca o kadar korunmaya rağmen bence stres yapıp kafaya takmanıza gerek yok 🤷🏻‍♀️

X