Hamile olmak istiyorummm(yumurtlama tembeliği )

Peki bal tarçın çörek otu küründe erken yumurtlama gördünüz mü?
Görülünce yinede 12 gün yeniyor mu?

Yumurtalarınızın çalıştığını nasıl anladınız?
Bende yapıyorum da anlamak istedim.

Hamilelik oldu mu bu arada?
Merhaba ben adetin 5.günü başladım 9.günü bıraktım ondan mi oldu bilmiyorum ama kullandığım ilk ay hamileyim şuan kese ve kalp atışı için gün sayiyorum

Merhaba ben adetin 5.günü başladım 9.günü bıraktım ondan mi oldu bilmiyorum ama kullandığım ilk ay hamileyim şuan kese ve kalp atışı için gün sayiyorum
Ya çok mutlu oldummm🤲🤲
Gözünüz aydın, darısı bekleyeere inş:)
Yumurtlamayı mı ovulasyonda gördünüz ki kısa süre yetmişsiniz?
Ben yumurtlamayı görünce yemedim daha da.
Ve yumurtlama günleriniz sancılı mıydı bende öyle oldu da.

Ya çok mutlu oldummm🤲🤲
Gözünüz aydın, darısı bekleyeere inş:)
Yumurtlamayı mı ovulasyonda gördünüz ki kısa süre yetmişsiniz?
Ben yumurtlamayı görünce yemedim daha da.
Ve yumurtlama günleriniz sancılı mıydı bende öyle oldu da.
Sancilimiydi hatırlamıyorum ama ovulasyon gördüğüm için de bırakmadım doktora gittiğimde istediğim büyüklüğe gelmemiş dediği için bu aydan geçti diyerekten bıraktım nasipmiş demek ki

Sancilimiydi hatırlamıyorum ama ovulasyon gördüğüm için de bırakmadım doktora gittiğimde istediğim büyüklüğe gelmemiş dediği için bu aydan geçti diyerekten bıraktım nasipmiş demek ki
Ne güzel tevafuk olmuş :) yumurta takibi mi yatırıyordun Dr yumurta yorumu yapmış?

Sende ara kanama yapmış mıydı kür?
Benim adetime 6 gün var pembe leke geldide.

Evlendiğimden belli belki 30 defa test yaptim her defasinda umutluydum ve her defasinda negatif sonuçla karşılaşıp hayalkırıklığına uğradim yumurtlama tembelliği hakında bir bilgiye sahip degildim ve bu tehşis kondu soğan kürleri macunlar ilaçlar her yolu denedim olmadi ... benim durumumu yaşayalar ve hamile kalanlar varmi varsa benimle paylaşirsaniz sevinirim bana bi umut olursunuz.🌙🐥💞
önce iyi bir doktora görünün sorun var mı yok mu diye sonrada allahtan hayırlısını dileyin.kürler falan herkes bişey söyler ama yapmayın.her kadının metabolizması farklıdır.bazen kötü sonuçlar da doğurabiliyor kist gibi vb.. şeyler

Ca
Ne güzel tevafuk olmuş :) yumurta takibi mi yatırıyordun Dr yumurta yorumu yapmış?

Sende ara kanama yapmış mıydı kür?
Benim adetime 6 gün var pembe leke geldide.
Canim gebelik düşünüyordum zaten doktor klomen vermişti ben klomeni kullanırken kullandım o kuru de ara kanama veya lekeleme gibi öyle bişeyim olmadi dikkatimi çekmedi hiç belki senin yerleşme kanamasidir belli olmaz

X