Hamile olmak istiyorummm(yumurtlama tembeliği )

Sidraa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
500
157
Peki canim bu hacamat kanama fln yapiyomu . Ardindan hamile kaldin mi .?
Bende idrar yolu enfeksiyonu vardı hacamat sülük ve bitkisel ilaçlarla geçti doktorun yazdığu ilaçlar aslaaa iyileştirmedi beni 5 ay çektim hacamat olduktan hemen sonra hamile kaldım

Fit mutlu anne

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
23.798
64.171
27
Evlendiğimden belli belki 30 defa test yaptim her defasinda umutluydum ve her defasinda negatif sonuçla karşılaşıp hayalkırıklığına uğradim yumurtlama tembelliği hakında bir bilgiye sahip degildim ve bu tehşis kondu soğan kürleri macunlar ilaçlar her yolu denedim olmadi ... benim durumumu yaşayalar ve hamile kalanlar varmi varsa benimle paylaşirsaniz sevinirim bana bi umut olursunuz.🌙🐥💞
Mrblar Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip eder inşAllah öncelikle ikinci çocuk için çabalarken öğrendim pco-insülin direnci, yumurta tembelliği, rezerv azlığı olduğunu yaşım 25'ti bı ay klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım olmadı geçikmeli adet oldum tedaviye devam etmedim adet olunca bal çörek otu tarçın kürü denedim o ay çok erken yumurtlama oldu testle takip ettim erken adet oldum ilaçların etkisi mi devam ediyordu yoksa kur mu ise yaradı bilemiyorum ama son adetim oldu hamile olduğumu öğrendim artık olmayacağını düşündüğüm anda bu kürü denediysenz ya da deneyecek olursanız ovulasyon testi ile deneyin derim ben testte pik gördüğümde kürü bıraktım cunki nette yazan güne göre daha kullanmak gerekiyordu fazla kullanımı kist yapabiliyor diye okumuştum pcoda olunca riske etmek istememiştim Rabbim vesile kılar en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırsınız insAllah kusura bakmayın uzun oldu biraz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 277 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :95 Kg. Şimdiki Kilom :87.7 Kg.

Sidraa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
500
157
Bende idrar yolu enfeksiyonu vardı hacamat sülük ve bitkisel ilaçlarla geçti doktorun yazdığu ilaçlar aslaaa iyileştirmedi beni 5 ay çektim hacamat olduktan hemen sonra hamile kaldım
Bu arada bu süreçte adet oldum 2. gün bal çörekotu kürünü kullandım 12 gün dolduktan sonra bıraktım yumurtalarım inanılmaz derecede çalıştı insaAllah size de nasio olur

Umutlu1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
1.387
975
Kızlar arvigo masajı ıda tavsiye ederım forumda konu acmıstım ordan detaylara bakabılırsınız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-05-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın