Hamile olmak istiyorummm(yumurtlama tembeliği )

Mrblar Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip eder inşAllah öncelikle ikinci çocuk için çabalarken öğrendim pco-insülin direnci, yumurta tembelliği, rezerv azlığı olduğunu yaşım 25'ti bı ay klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım olmadı geçikmeli adet oldum tedaviye devam etmedim adet olunca bal çörek otu tarçın kürü denedim o ay çok erken yumurtlama oldu testle takip ettim erken adet oldum ilaçların etkisi mi devam ediyordu yoksa kur mu ise yaradı bilemiyorum ama son adetim oldu hamile olduğumu öğrendim artık olmayacağını düşündüğüm anda bu kürü denediysenz ya da deneyecek olursanız ovulasyon testi ile deneyin derim ben testte pik gördüğümde kürü bıraktım cunki nette yazan güne göre daha kullanmak gerekiyordu fazla kullanımı kist yapabiliyor diye okumuştum pcoda olunca riske etmek istememiştim Rabbim vesile kılar en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırsınız insAllah kusura bakmayın uzun oldu biraz
Baş çörek otu tarçın kürü yaptığınız ay adet gördünüz, sonraki ay mı hamle kaldınız?
Öyleyse şayet, bi sonraki ayada mı etkisi oldu dersiniz?

Bende bu ay o kürü yapıyorum, dediğin gibi çok erken yumurtlama gördüm, şaşırıyorum neden diye, belkide bu kürdür nedeni.
Çatlama olunca mı kürü yemeyeyim?

Bu arada bu süreçte adet oldum 2. gün bal çörekotu kürünü kullandım 12 gün dolduktan sonra bıraktım yumurtalarım inanılmaz derecede çalıştı insaAllah size de nasio olur
Peki bal tarçın çörek otu küründe erken yumurtlama gördünüz mü?
Görülünce yinede 12 gün yeniyor mu?

Yumurtalarınızın çalıştığını nasıl anladınız?
Bende yapıyorum da anlamak istedim.

Hamilelik oldu mu bu arada?

Baş çörek otu tarçın kürü yaptığınız ay adet gördünüz, sonraki ay mı hamle kaldınız?
Öyleyse şayet, bi sonraki ayada mı etkisi oldu dersiniz?

Bende bu ay o kürü yapıyorum, dediğin gibi çok erken yumurtlama gördüm, şaşırıyorum neden diye, belkide bu kürdür nedeni.
Çatlama olunca mı kürü yemeyeyim?
Bence oldu etkisi sanırım ya ben ovulasyonda pik gördüm bıraktım yemeyi siliklesince çatlama oluyor benim bildiğim onu beklemedim yani geç gördüm mesajı insAllah faydası olur yazdığımın

Bence oldu etkisi sanırım ya ben ovulasyonda pik gördüm bıraktım yemeyi siliklesince çatlama oluyor benim bildiğim onu beklemedim yani geç gördüm mesajı insAllah faydası olur yazdığımın
Sizin adınıza sevindim annesi:)
O ay olmasada sonraki ay kalmışsınız.
Kürü yaptığınızda yumurtlama daha sancılı geçiyor muydu?

Önemli değil bazen göremiyoruz mesajları, tabiki faydası oldu yazdığınızın🌸

Sizin adınıza sevindim annesi:)
O ay olmasada sonraki ay kalmışsınız.
Kürü yaptığınızda yumurtlama daha sancılı geçiyor muydu?

Önemli değil bazen göremiyoruz mesajları, tabiki faydası oldu yazdığınızın🌸
O ay hayır hapı da kullanmıştım ben ondan mi bilmiyorum ama çok aşırı bı ağrım olmamıştı diye hatırlıyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin insAllah 🤗

Mrblar Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip eder inşAllah öncelikle ikinci çocuk için çabalarken öğrendim pco-insülin direnci, yumurta tembelliği, rezerv azlığı olduğunu yaşım 25'ti bı ay klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım olmadı geçikmeli adet oldum tedaviye devam etmedim adet olunca bal çörek otu tarçın kürü denedim o ay çok erken yumurtlama oldu testle takip ettim erken adet oldum ilaçların etkisi mi devam ediyordu yoksa kur mu ise yaradı bilemiyorum ama son adetim oldu hamile olduğumu öğrendim artık olmayacağını düşündüğüm anda bu kürü denediysenz ya da deneyecek olursanız ovulasyon testi ile deneyin derim ben testte pik gördüğümde kürü bıraktım cunki nette yazan güne göre daha kullanmak gerekiyordu fazla kullanımı kist yapabiliyor diye okumuştum pcoda olunca riske etmek istememiştim Rabbim vesile kılar en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırsınız insAllah kusura bakmayın uzun oldu biraz
Ne güzel Allah bağışlasın yavrunuzu ben de ikinci için uğraşıyorum yumurta tembelliğim var. Bu kürü ilk yaptığınız ayda mı kaldınız ikinci yaptığınız ayda mı

Evlendiğimden belli belki 30 defa test yaptim her defasinda umutluydum ve her defasinda negatif sonuçla karşılaşıp hayalkırıklığına uğradim yumurtlama tembelliği hakında bir bilgiye sahip degildim ve bu tehşis kondu soğan kürleri macunlar ilaçlar her yolu denedim olmadi ... benim durumumu yaşayalar ve hamile kalanlar varmi varsa benimle paylaşirsaniz sevinirim bana bi umut olursunuz.🌙🐥💞
Merhaba bende de yumurta tembelliği var pco yok. Yumurtalarım çok geç büyüyüyordu test yapıyordum 28-29. gün yumurtlama görüyordum. Sonra inositol içeren takviyeleri keşfettim. Doktor söylemedi kendim kk da araştırıkrn öğrendim 6 aydır kullanıyorum farklı farklı markaları kullandım şimdi daha iyi 18. günde gördüm yumurtlamayı inşallah daha erkene çekebilirim hayırlısıyla. Size de tavsiye ederim ama yine de araştırın düzensizlik var mı benim adetim de gecikiyordu haliyle

Ne güzel Allah bağışlasın yavrunuzu ben de ikinci için uğraşıyorum yumurta tembelliğim var. Bu kürü ilk yaptığınız ayda mı kaldınız ikinci yaptığınız ayda mı
Ben ağustos ayında klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım ilaç tedavisine başladım yani ama eylül ayında adet olunca devam etmedim tedaviye hayıt hapı kullandım ve bal çörek otu tarçın kürünü yaptım ovulasyon testi de kullandım pik gördüğümde bıraktım kürü o ay yumurtalarim erken gelişti çatladı ekimde erken adet gördüm ilacı da kürü de bı daha kullanmadım ama etkisi devam etti belki de son adetim oldu adet günümde testte silik görmüştüm

Ben ağustos ayında klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım ilaç tedavisine başladım yani ama eylül ayında adet olunca devam etmedim tedaviye hayıt hapı kullandım ve bal çörek otu tarçın kürünü yaptım ovulasyon testi de kullandım pik gördüğümde bıraktım kürü o ay yumurtalarim erken gelişti çatladı ekimde erken adet gördüm ilacı da kürü de bı daha kullanmadım ama etkisi devam etti belki de son adetim oldu adet günümde testte silik görmüştüm
Anladım teşekkür ederim. Faydası devam etmiştir tabi. Allah tamamına erdirsin inşallah

X