Hamile sevgilisini canlı yayında dövdü!!

MeryL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
1.807
2.011

"Çingene Kral" lakaplı ünlü Romen şarkıcı Nicolae Guta canlı yayınlanan bir televizyon şovunda sevgilisini saçlarından tutup yerlerde sürükledi. Şarkıcının genç kadına kameralar önünde öldüresiye dövme sebebi ise şok etkisi yarattı.


Romanya kadar dünya gündeminde de etki yaratan olayda milyoner “Çingene Kral” lakaplı Romen şarkıcı Nicolae Guta, katıldığı televizyon programında herkesi şoke etti. Sevgilisinin üvey oğluyla cinsel ilişkiye girdiğini öğrenen ünlü şarkıcı bir anda genç kadını saçlarından tutup kelimenin tam anlamıyla yerlerde sürükledi.

Direk dansçılığı yapan genç kadının korktuğu başına geldi ve sevgilisi tüm gerçeği öğrendi. Üstelik canlı yayında ve kameraların önünde sevgilsini kendini kaybetti. Gözü dönmüşçesine kadını yerlerde sürükleyen ve ona küfürlerle bağıran Nicolae Guta’yı o an kadının hamile olması bile durdurmadı. Lulia isimli kadın ağlayarak stüdyoyu terk etti.

Ünlü şarkıcı Nicolae Guta ve söz konusu sevgisi Lulia, Guta’nın eski hayat arkadaşı Narcisa Guta ve onun oğlu Nicu programa birlikte katılmışlardı. Ortalık karıştığı anda eski eş ve Guta’nın üvey oğlunun annesi olan Narcisa’nın oldukça rahat tavrı ilginçti. Ayrıca milyoner Romen şarkıcının 5 ayrı kadından 10 çocuğu bulunuyor. Romen medyasına göre Lulia da Guta'nın bebeğine hamile,

Video yu izlemek isteyenler tiklasin


http://www.milliyet.com.tr/Milliyet...ilisini-canli-yayinda-dovdu-OAU4L1by3ISU.html

 

anetta

sado ban kaldır :-D
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
623
687
35
Kadina siddete karsiyim ama nedense icimden ; ohhh az bile yapmis.. dedim..
Konu bu olunca insan hassaslasiyor..
Da, bi guzel oglani da halletmesi gerekirdi..
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2378 gün geçti.

evlaefe

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Mart 2013
9.514
12.970
Ne olduresiye dovmjs ama kadin guluyor yuzunu kapatiyorr yahuu o tipine o kari sana degil parana gelmis zaten anlayamamismi
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-09-2022

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MeryL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
1.807
2.011
Adam dövünce kadini insanin gözüne hos gelmiyor ama böyle iyi döven bir kadin olcakti göstercekti gününü cocugunun babasinin cocuguyla o halti isliyor utanmadan.. ALLAH islah etsin..
 

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.390
42.395
Sarkilarini severim....
ama o kadar.....romanya bu ve bunun gibiler yuzunden cok kaybediyor...
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
48.477
172.284
50
Dövmek nedir? Ayrılırsın, şu şiddeti hiç anlayamayacağım, duyunca bile içim sıkılıyor:KK12: