Hamileliği erken öğrenmek/Erken hamilelik belirtileri/Hamilelikte demir eksikliği

inşallah sağ salim gelsinler.valla biz bu adet döneminde tüp bebek sürecine başlayacaktık ona stres yaptım ondan mı gelmiyor anlamadım.hatta vitaminlere balık yağına başlamıştım.birde doktor cyclo progynova diye bir ilaç verdi.bu ilaç yumurtalıkları baskılıyormuş sanırım.kullanırken hamile kalanı duymadım hiç.doktorumda olma ihtimali az dedi bu ilacı kullanırken ama siz yine gün aşırı ilişkiye girin demişti.sadece geçen haftadan beri adet olacakmışım gibi sancım var ha oldum diyorum yok.adet döneminde göğüs hassasiyetim olurdu o var birde.sizde var mı.ben 10 gün geçene kadar test falan yapmayacağım bi kimyasal gebeliğim var korkuyorum
Benim de 10 gündür kaşık bel ağrım var göğüs hassasiyeti de var dün daha çok yoğunlaştı perşembe günü adet günüm şu an hiç oynatamıyorum yani belimi falan ilk defa böyle oldum

Benim de 10 gündür kaşık bel ağrım var göğüs hassasiyeti de var dün daha çok yoğunlaştı perşembe günü adet günüm şu an hiç oynatamıyorum yani belimi falan ilk defa böyle oldum
inşallah hepimiz hamileyizdir.bende bel ağrısı çok olurdu adet öncesi o yok şuan

Merhabalar ben gebelikten şüpheleniyorum fakat çok garip belirtilerim var . 1 kizim var şuan önce böyle şeyler yaşamadım mart 26 da asırı kasik ağrım bel ağrım ve sol kasikta pit pit atma vardi adet olcak mış gib agri sicaklik var di ayrıca ayaklarım hic ısınmıyor hala var 30 u persem be günü test yaptım silik çizgi çıktı 31 inde tekrar yaptım boş çıktı ama 31 inde saat 3 de kahve rengi akintiyla karışık leke geldi ve aşırı baş ağrısı başladı o akintiyla beraber sonra bida gelmedi ayin 1 inde kahve gibi koyu kırmızı kanama oldu kokusuz normalde adetim kokulu olur bas agrım da 1 inde akşam geçti 2 sinde de kanama oldu koyu renkli ama akşam üstü bitti dünde pembe kanama geldi bitti bugün de 1 2 kere kahve akinti geldi geçti ama hafif kasik agrisi bel agrisi hala var karnim sis halsizlik te var bu şekilde gebelik belirtisi falan yaşayan var mı normalde adetim 6 gün olur ilk 4 dolu dolu 5 6 az olurum gebelik değil de hava değişimi olabilir mi ??

merhabalar.durmunuz nedir acaba,var mı değişiklik
Merhaba şu an hepsi yoğunlaşmış durumda henüz adetim geçilmediği için herhangi bir testte bulunmadım pazartesiye kadar olmazsam ilk işim kan veririm tabi ondan önce bir idrar testi yapıp haber veririm inşallah 🥹

Benim sonuca da bakar mısınız?

Eklentiler

• 8EB713EA-FA7C-46DE-B0E8-B5EED2F3F4E9.jpeg
    8EB713EA-FA7C-46DE-B0E8-B5EED2F3F4E9.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 169
Merhaba son durumunuz nedir benim de bel ağrım çok oluyordu ama şu anda yok. Adet günümdeyim henüz adet görmedim, umudum var hala 🤲
merhabalar.biz tüp bebek sürecine başlayacaktık ama adet düzenimiz bozulduğu için başlamayadık.geçen pazar adet günümdü kan tahlili idrar tahlili negatif doktor adet söktürücü verdi kistim varmış.maalesef hala adet olamadım.umarım sizin için her şey yolunda gider.Ne yapacağımı inanın şaşırdım artık.inşallah adet olmazsınız

merhabalar.biz tüp bebek sürecine başlayacaktık ama adet düzenimiz bozulduğu için başlamayadık.geçen pazar adet günümdü kan tahlili idrar tahlili negatif doktor adet söktürücü verdi kistim varmış.maalesef hala adet olamadım.umarım sizin için her şey yolunda gider.Ne yapacağımı inanın şaşırdım artık.inşallah adet olmazsınız
Allah'ım hayırlı zamanda kolaylıkla sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Bebekten başka bir hayatımız olduğunu da unutmamalı ve kendimizi eksik hissetmemeliyiz. Tüm mesele bu. Ben de hala regl olmadım ama bat test yaptım negatif çıktı umudum yok o yüzden adet olacak gibi hissediyorum

Allah'ım hayırlı zamanda kolaylıkla sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Bebekten başka bir hayatımız olduğunu da unutmamalı ve kendimizi eksik hissetmemeliyiz. Tüm mesele bu. Ben de hala regl olmadım ama bat test yaptım negatif çıktı umudum yok o yüzden adet olacak gibi hissediyorum
amin inşallah en kısa sürede ALLAH isteyen herkese kolaylıkla ve hayırlısıyla nasip etsin.geç öğrenen çok olmuş okuduğum kadarıyla,nasibimizde varsa adet olana kadar şansımız var diye umut etmek istiyorum.insanlarımız eksik hissettiriyor maalesef bazen en yakınlarımız bile.

amin inşallah en kısa sürede ALLAH isteyen herkese kolaylıkla ve hayırlısıyla nasip etsin.geç öğrenen çok olmuş okuduğum kadarıyla,nasibimizde varsa adet olana kadar şansımız var diye umut etmek istiyorum.insanlarımız eksik hissettiriyor maalesef bazen en yakınlarımız bile.
Ben de regl oldum maalesef ilk denememizdi bizim diğer aya inşaallah rabbim en doğrusunu bilir

Kizlar hayirli aksamlar size bisi sorucam kan verdim reglime on gun var negatif cikti testte pozitif cikti anlamadim ben bjsi

X