hamileliğin ilk haftalarında karın şişliği olabilirmi??

Evet
[QUOTdurumdayım Eve

st: 8644954, member: 132065"]slm kızlar ben daha çok yeni hamileyim keseyi görmeye yarın gidicem
ama ilk haftalarım olmasına rağmen karnımda şişlik var hemde baya pantalonlarım bile olmuyo gaz gibi beni çok rahatsız ediyo
internetten araştırdım normal diyo ama bide hamilelere sormak istedim daha yeni hamileyken şişkinlik olabilirmi
benimle aynı durumda olan varmı
Bende ayni durumdayım 2 aylık hamileyim benim ayrıca ayaklarımda şişiyor bu durum beni çok rahatsız ediyor normal dedi doktor ama çok rahatsizim[/QUOTE]
Ben ise giderken terlik giyiyodum siskinlik gecince ayakkabiyi amca giyebiliyodum:KK70: gecti ama cok normal

Burdaki yazıları okumak beni rahatlattı. 7 haftalik hamileyim nerdeyse bes aylık gibi sis karın bölge m dün aksamyediğim yemek iyice şisirdi gece uyanıp yazdıkların izi okuyup endişelerden kurtuldum

4 haftalık hamileyim ve sanki 6 aylık gibi oldum ve kızlar bişey daha sormak istiyorum kan ve idrar testinde hamile çıktım doktorumda hamile sin dedi ama ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum
Iki senedir hamile kalamıyordum adetime bes gün kala hamile olduğumu hissetmeme rahmet şimdi bana neden böyle geliyor :110::110::110:

Bende burda yazılanları okuyunca rahatladim valka.benimde karnim 4 _5 aylik gibi valla.ve rahatsix oluyorum bazi pantolonlarimin düğmesini calisirken acmak zorunda kaliyorum.
e bu gaz varsa niye cikip gitmi yorki :) Allahtan geceleri ve sabah uyanır uyanmaz cikiyor oda cikmasa mahvolcakmisim. Susamım için herseye değer. ..

Arkadaşlar ben 9 haftalık hamileyim, malesefki en yüksek kilomda bide hamile kaldım, zaten göbeğim vardı, ama şuara nefes alamayacak kadar şişiyorummm yani göbeğimi saklamaya çalıştıkça güçlük çekiyorum, içime çekmek falan mümkün değil, bu hep böyle olursa nası geçcek 9 ay hiç bilmiyorum umarım çok kilo almamm

Herkeze merhaba
Bana yardimci olurmusunuz okudum yazdiklarinizi dedim kesin bana cevao veren olur :)
Adetime bir hafta var bu ay hep yumurtlama dogurganlik hrr gunu takip edip iliskiye girdik ve iliskiden bir hafta sonradan beri inanilmaz kasik karin bel agrisi cekiyorum
Alt karnim kas gibi sis gazim var afedersiniz 10 gun oldu tuvalete cikamiyorum gunduz yine bi derece ama gece karnim 3 aylik hamile gibi cikiyor gazdan dolayi adetime bir hafta var acaba hamilemiyim yaaa insallah dua edin bana ....

Çok şükür demek normalmiş ben de yorumları okudukça rahatladım 6 haftalık hamileyim bende de şişkinlik var.Hele akşama doğru daha artıyor sanki karnım bikaç aylık hamileymiş gibi şiş kasıklarda heran regl olacakmış gibi bi agrı.Allah yardımcımız olsun herkesin bu sorunları yaşadığını görmek rahatlattı demek tek değilmişim:)

canım ben 2 aylık hamileyken 4 aylık gibiydi kardım ama nasıl şişiyodu. herkes diyodu ne kadar çabuk büyüdü die. ama o aylar inanılmaz gaz yapıyo bünye. akşamları rahat rahat atıyodum o gazı iniyodu kaydirigubbakcemile3 adet sancısı gıbı hafif ağrılar bende de oluyodu o dönemde ve hala ara ara oluyo bu rahmin genişlemesiyle bebeğin yerleşmesiyle alakalı. Allah sorunsuz, sağlıkla almayı nasip etsin kucağına :)

Filiz_onur tahminen Bnde hamileym galiba ana Bn dayanamayıp adetime bir gün kala gebelik testi Yaptm birinci çizgi çok netti ikinci çizgi ons göre silik açık renk

Merhabalar yeni üye oldum bende..5 hafta 2 günlük falan hamileym.. Ben de de ilk başta bel agrısı oldu suan ara ara gaz sancısı uykydan bazen uyanıyorum gaz ıle adet sancısı gıbı ufak belırtıler var kese göründü gecen hafta ..Karnım davul gibi şiş sankı 4 aylıgım benimde kafama takılmıstı saglık anksıyetesı var bende ama sımdı okuyunca rahatladım..Benim sıkıntım 4 - 5 gündür olan baş dönmesi yani denge kaybı gibi hep olmuyor ama ani hareket degısımlerınde ayakta iken böyle etraf donmuyor ama tansıyonum oynamıs gıbı doktor bas donmesı de olur dedı 9 gun once antıdepresanımı kestım cat dıye hamılelıgımı ogrenınce ılk dedım acaba o mu bas donmesı yapıyor ama sıze de oyle oldu mu?Yorumlarınızı beklıyorum sabırsızlıkla..

Bende de çok şişlik var bide bende ilk inanamadım aynı senin gibi hamile olduğuma bizde bir süredir istiyorduk. 6 haftalık 6 aylık gibi şişim ve kabızım. Her şeyi yapıyorum ama düzene girmedi karnım

X