Hamileliğini erken dönemde örğrenenler

Ben de sans eseri hastaneye gittigimde 3 hafta hamilr oldugumu ogrenmistim ve cok zor bi surecti. Beta hcg 2 kat yukselecek mi kese gorunecek mi kese de bebiş olacak mi derken surekli hastaneye gidiyorduk. En son 6+6iken kalp atisini duyduk, doktor 5 hafta sonra gelin ikili test yapariz dedigi an eşim "ohh be artik duzene girdi " diye sevindi. :)

Ben de sans eseri hastaneye gittigimde 3 hafta hamilr oldugumu ogrenmistim ve cok zor bi surecti. Beta hcg 2 kat yukselecek mi kese gorunecek mi kese de bebiş olacak mi derken surekli hastaneye gidiyorduk. En son 6+6iken kalp atisini duyduk, doktor 5 hafta sonra gelin ikili test yapariz dedigi an eşim "ohh be artik duzene girdi " diye sevindi. :)
Darısı başıma☺️

Ben de hamileligimi bugun 25 degeriyle ogrendim adetime 2 gun var. Sizce degerim dusuk mu? Bu beta hcg nin kisiden kisiye cok degistigini okumustum o yuzden referans araliklarini cok genis veriyorlarmis.
  • Gebeliğin 3. haftasında 5-50 mlU/mL
  • Gebeliğin 4. haftasında 5-426 mlU/mL
  • Gebeliğin 5. haftasında 18-7.340 mlU/mL
  • Gebeliğin 6. haftasında 1.080-56.500 mlU/mL

Kızlar bugün keseyi gördük
Ben de hamileligimi bugun 25 degeriyle ogrendim adetime 2 gun var. Sizce degerim dusuk mu? Bu beta hcg nin kisiden kisiye cok degistigini okumustum o yuzden referans araliklarini cok genis veriyorlarmis.
  • Gebeliğin 3. haftasında 5-50 mlU/mL
  • Gebeliğin 4. haftasında 5-426 mlU/mL
  • Gebeliğin 5. haftasında 18-7.340 mlU/mL
  • Gebeliğin 6. haftasında 1.080-56.500 mlU/mL
Değer değil de iki günde olan artışlar önemli kese görünene kadar 🥰

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katılanlardanım adetime 5(14 Eylül)gün kala gebeliğini öğrendim
15 Eylül de kan tahlili yaptırdım değeri 62 çıktı
17 eylülde 144
19 Eylül de 406 çıktı
Bir kere dış gebelik geçirdiğim için korkuyorum. Daha doktora gitmedim 1200 ü görünce gel dedi doktor. Ama kadıklarımda arada ağrı oluyo şişlik oluyo çok ayakta olup yirünce artıyor ağrı normal mi? Bazıları hiç bir şey hissetmeden geçiriyor ya ben herşeyi hissediyorum ve aynı zamanda korkuyorum

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katılanlardanım adetime 5(14 Eylül)gün kala gebeliğini öğrendim
15 Eylül de kan tahlili yaptırdım değeri 62 çıktı
17 eylülde 144
19 Eylül de 406 çıktı
Bir kere dış gebelik geçirdiğim için korkuyorum. Daha doktora gitmedim 1200 ü görünce gel dedi doktor. Ama kadıklarımda arada ağrı oluyo şişlik oluyo çok ayakta olup yirünce artıyor ağrı normal mi? Bazıları hiç bir şey hissetmeden geçiriyor ya ben herşeyi hissediyorum ve aynı zamanda korkuyorum
Merhaba, değeriniz çok güzel bir şekilde artmış inşallah keseyi de vakti gelince görürsünüz 🙂 geçmiş tecrübeleriniz sizi strese sokmasın, her şeyin hayırlısı olur ama bu sefer gayet güzel geçer inşallah 🥰
Ben de korkuyordum fakat çok şükür keseyi de gördüm, kalp atışını da duydum 🌸 darısı başınıza 😍

Merhaba, değeriniz çok güzel bir şekilde artmış inşallah keseyi de vakti gelince görürsünüz 🙂 geçmiş tecrübeleriniz sizi strese sokmasın, her şeyin hayırlısı olur ama bu sefer gayet güzel geçer inşallah 🥰
Ben de korkuyordum fakat çok şükür keseyi de gördüm, kalp atışını da duydum 🌸 darısı başınıza 😍
Kacincin haftada duydunuz kalbini? Normal ultrason mu, vajinal mi ? Ben 6haftada gittim normal ultrason ile bakti kese oluşmuş 2 hafta sonra tekrar gel dedi

Kacincin haftada duydunuz kalbini? Normal ultrason mu, vajinal mi ? Ben 6haftada gittim normal ultrason ile bakti kese oluşmuş 2 hafta sonra tekrar gel dedi
Merhaba 5+0da keseyi gördük 6+3 de kalp atışını duyduk karından ultrasonla 🥰 ama sat tarihine göre 6+6daydım kalp atışı duyulduğunda ultrasona 6+3tü

Merhaba. Bende dun test yaptırdım betam 8 çıktı dr iki haftalık hamilesin dedi çok mutluyum çok erken öğrenmiş oldum insallah betam artışa geçer birkaç gün sonra tekrarlayacağım testi
Erken öğrenmenin stresi de başka 😂 inşallah sağlıklı bir şekilde artar 😍

Yani panik yapmayayim demi bi hafta sonra gittigimde gorunur bebek ve kalbi duyulur demi.. birde kasik agriniz oluyor mu sag kasıgım ara ara ağrıyor
Evet kasık ağrılarım oluyor ama benimki sol çoğunlukla 😂 panik yapmayın en azından kese görünmüş, belki geç döllenmedir kalp atışı genelde 7-8.haftada duyuluyormuş zaten 🥰

X