Hamilelii beklerken adet olunca yaadklarmz..gelin paylaalm

sakın vazgeçme inadına bindiyse bu iş sen daha inatçı ol hee çok takma kafana ama aman boşver de deme olurmu bak bana 25 aydır 2 yılı bile geçti ve bu 26. ayım halen olmadı ama ben kararlıyım olacak bu bebek ölene kadar devam.

en başta bir ne olur olmasssın diye dua edilip lavaboya - tuvalet demiyom terbiyeliyim :eek: - gidilir daha öncesinde ışık yanılsamaları yüzünden çokça yaşadığınız, ayaklarınızın boşalma olayı bu adet dönemi için son kez zuhur bulur. sonra nayır nolmazzz diye içten bir iniyirrr gibi bir inilti çıkar. sonracığıma o kadar bak ben hamile olabilirim uzanamam sen şu tabakları al, yok ben ağır kaldıramam şunu çek vs. diye bir haftadır çemkirdiğiniz eşinize nasııı söleyecem diye bir düşünceli hal alınır. sonra bi daha bakılır acaba gerçek mi diye ama o kırmızı leke suratınıza laaaak diye yapışır tıpkı bölleee :tomato: sonracığıma çıkarsınız eşinize " adet oldum galiba ama yerleşme kanaması olabilir" diye bi umut da bırakırsınız - herif yemez daha önceki aylar olduğu gibisırnaşık şey - sonracığıma kadınlar kulübüne girilir yerleşme kanaması ile ilgili her haltı okunur. o da yetmez. şakır şakır olmanıza rağmen üstüne görme mi diye psikopatlığın son sınırını da geçersiniz -bi de bu modelin adet bittikten sonra halaa bebek vardır diye devam eden üst modelleri vardır o kadar omadım çok şükür- sonracığımıza yeni çalışmalar başllarrr. delikafadulden

-amacım kendimle dalga geçmek.. aa ne ayıp biz ne çekiyoz sen dalga geçiyon vs. gibi abidik laflar etmeyin valla benim canım sizden sıkkın :eek:klava: neyse . azccık eğlenem dedim ok? :icecream: -

hislerime tecüman olmuşsun bi ayrıntı daha var bende adet günleri yaklaşınca tuvalete gitmeye korkulur her tuvalette peçeteyle iyice silinip gelinio mu die bakılır.
cinsel ilişki den korkulur bebek var ya ilk zamanlar tehlike yaratabilir:)))))))))))))
ben daha yerleşme falan die düşünemiyorum adet kanım hemen anlaşıolo erkenden umudum bitiyo adet bitse de çalışmalar başlasa die sabırsızlanıyorum

bi de bol bol pet harcıorum bi daha ki ay ihtiyacım olmaz nasıl olsa dielaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

haaaa bi de çoooook komik korunmayı bıraktığımız ilk ay alışveriş yaparken pet almamıştım nasıl olsa gerek kalmıcak diye 9 ay oldu hala gelio her ay adet

yine bitti pet 15 inde alışveriş var sanırım yine almıcam belli mi olur bu ay geli verir bebeğim:Saruboceq::Saruboceq:

süper yazmışsın nevkicim hele şu eş olayı adamlara umut kapısı bırakmak ama aynen benim eşimde yutmuyor artık ne zaman aaaa şöyle böyle oldum acaba hamilemiyim desem hatta şakasına bile desem kendi kendine şarkı söylüyor beni tınlamıyor bile.delikafadulden

2 aydır bebek için çalışmalar yapıyoruz
ama 2 gün önce gene regl oldum
inanılmaz moralim bozuldu nedense
birde o sırada okul arkadaşımın hamile olduğu haberini aldım.onun adına çok sevindim ama bu haber canımı da acıtmadı değil
o an onun yerinde olmak istedim nedense

biliyorum 2 ay çok erken bir süre hamile kalmak için ama sabırsızlanmaya başladım
allah senelerce bebek hasretiyle yananlara sabırlar versin
çocuk için bu kadar hevesleneceğimi hiç düşünmezdim
biyolojik saatin tik takları işlemeye başladı artık
bebek istiyorum bebekkkkkkk :ecrin_bebek:

en başta bir ne olur olmasssın diye dua edilip lavaboya - tuvalet demiyom terbiyeliyim :eek: - gidilir daha öncesinde ışık yanılsamaları yüzünden çokça yaşadığınız, ayaklarınızın boşalma olayı bu adet dönemi için son kez zuhur bulur. sonra nayır nolmazzz diye içten bir iniyirrr gibi bir inilti çıkar. sonracığıma o kadar bak ben hamile olabilirim uzanamam sen şu tabakları al, yok ben ağır kaldıramam şunu çek vs. diye bir haftadır çemkirdiğiniz eşinize nasııı söleyecem diye bir düşünceli hal alınır. sonra bi daha bakılır acaba gerçek mi diye ama o kırmızı leke suratınıza laaaak diye yapışır tıpkı bölleee :tomato: sonracığıma çıkarsınız eşinize " adet oldum galiba ama yerleşme kanaması olabilir" diye bi umut da bırakırsınız - herif yemez daha önceki aylar olduğu gibisırnaşık şey - sonracığıma kadınlar kulübüne girilir yerleşme kanaması ile ilgili her haltı okunur. o da yetmez. şakır şakır olmanıza rağmen üstüne görme mi diye psikopatlığın son sınırını da geçersiniz -bi de bu modelin adet bittikten sonra halaa bebek vardır diye devam eden üst modelleri vardır o kadar omadım çok şükür- sonracığımıza yeni çalışmalar başllarrr. delikafadulden

-amacım kendimle dalga geçmek.. aa ne ayıp biz ne çekiyoz sen dalga geçiyon vs. gibi abidik laflar etmeyin valla benim canım sizden sıkkın :eek:klava: neyse . azccık eğlenem dedim ok? :icecream: -

Valla super anlatmissiniz :lepi:
Hic kaybetmiyoruz umudumuzu degil mi? Inancla -adet de olsak- once yerlesme kanamasi biraz daha cogalinca ustune goruyorum kesin zaten kadinlar kulubunde de yazan cok kisi vardi neden biri de ben olmayayim? sorulari... laelaelaelaelae

Son düzenleme:
2 aydır bebek için çalışmalar yapıyoruz
ama 2 gün önce gene regl oldum
inanılmaz moralim bozuldu nedense
birde o sırada okul arkadaşımın hamile olduğu haberini aldım.onun adına çok sevindim ama bu haber canımı da acıtmadı değil
o an onun yerinde olmak istedim nedense

biliyorum 2 ay çok erken bir süre hamile kalmak için ama sabırsızlanmaya başladım
allah senelerce bebek hasretiyle yananlara sabırlar versin
çocuk için bu kadar hevesleneceğimi hiç düşünmezdim
biyolojik saatin tik takları işlemeye başladı artık
bebek istiyorum bebekkkkkkk :ecrin_bebek:

Sanirim biyolojik olay soylemleri dogru.
Ben de bir kac aydir ozellikle de bu ay inanilmaz cok istiyorum
Hepimiz icin hayirlisi a.s.

bravo canım ya, sanki beni anlatmışsın :) bu kadar aynı olur ancak..hatta ben üst modellerden biriyim :)

Ne piss bir duygudur iyi bilirim:nazar:
hepimizin derdi ortak :ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Bu ay en kötü ay oldu benim için bir kabus şuan hamile değilim ama adet olamıyorum ne yapacağımı şaşırdım:sinifsinif:

bugün adetimin 4 günü ve ilk günü kabus gibiydi...

doktorum bu aşılamada tutmazsa tüp bebek demişti....

ve 2 aşılamamda tutmadı yıkıldım açıkcası...

tüp bebek masraflı ve bir o kadarda yorucu git gel devamlı doktorlara...

1.5 senedir ahım gitti vahım kaldı.... ama bir melek için değer sanırım...

kesinlikle doğru ya bende hiç adet günüm yaklaşınca tuvalete gitmek istemezdim...

gitsem peçeteyle devamlı siler siler bakarım...

ama nedense ben adet olacağımı hep anlıyorum ... karnımdaki ağrı şiddetlenir....

ha şimdi ha yarın kanayacak hissiyatı...

yüzümdeki sivilceler ....anlıyorum ama kendime söz geçiremiyorum....

vardır muhakkak bebek diyorum......kanamam olunca yerleşme kanamasıdır ddiyorum ..

şakır şakır adet olurum sonra biter hemen üstüne görmüşümdür diyip doktora kan testine koşarım

ama sonuç değişmez negatiftir hep....

bende 2 gün gecikme yaşadım. o iki günde hayal alemlerine kapıldım herzamanki gibi ama yine malesef aynı sonuç... bu mücizeyi artık yaşamak istiyorum...

aaaaahhhhhhhh aahhhh o bekleyişi bana sorun siz artık 10 gün önce 1hafta kala kendimi hamile gibi görmek yukarıya uzanmam dar giymem salaklık işte daha okadar şey varki ama aaaaaaa bide o kırmızıyı gördüğümde sanki çocuğumun olmayacağını düşünürüm ağlamak ve en kötüsü tanıdığın insanlara anlatamamak anlatsan da anlamazlar en ço sinir olduğum da amaan ne çocuğu bırak olmasın neyapacan çocuğu sen niye doğurdun ozaman salak şeyler artık bıktım ben 5seneyi bitiriyorum 5 sene dile kolay her ayı beklemek le geçti gördüğüm tedaviler çektiğim acılarda cabası ama 3aydır artık fazla takmıyorum takıyorum da fazla değil allah sabır versin hepimize inşallah allah bizide güldürür

aaaaahhhhhhhh aahhhh o bekleyişi bana sorun siz artık 10 gün önce 1hafta kala kendimi hamile gibi görmek yukarıya uzanmam dar giymem salaklık işte daha okadar şey varki ama aaaaaaa bide o kırmızıyı gördüğümde sanki çocuğumun olmayacağını düşünürüm ağlamak ve en kötüsü tanıdığın insanlara anlatamamak anlatsan da anlamazlar en ço sinir olduğum da amaan ne çocuğu bırak olmasın neyapacan çocuğu sen niye doğurdun ozaman salak şeyler artık bıktım ben 5seneyi bitiriyorum 5 sene dile kolay her ayı beklemek le geçti gördüğüm tedaviler çektiğim acılarda cabası ama 3aydır artık fazla takmıyorum takıyorum da fazla değil allah sabır versin hepimize inşallah allah bizide güldürür

amin canım. hepimiz aynı sorunları yaşıyoruz. hastalandığımızda ilaç kullanma lüksümüz bile yok. ama ümitlenmek, test yapmak gayet olağan ne de olsa korunmuyoruz. ama tanıdığın insanlara o sıkıntıyı hakikaten de anlatamazsın. geçende bi yakınım bana çocuğun olmasın ne olur? dedi hakikaten de zoruma gitti. tamam da sen evlenir evlenmez niye hamile kalmak için deli gibi uğraştın. şimdi kız bebek için üçüncü çocuk yapıyosun. ağzı olan konuşuyo. b i de ilk ayımda hamile kaldım diye kasılan tipler var hiç çekememmmm. aklıma geldi sinirlerim oynadı yine yerinden. :kızgın: ya şunu anlamıyorlar. bu bi beceri değil ki çok çalışayım olsun, param olsun satın alayım. allah isteyince veriyo tek şart bu. bi meziyet sanıyolar ya. :nazar: kederlendim. hastayım zaten konuşturma be kulüp beni ::sinifsinif:

sürünüyorum yerlerde, dünya başıma geçti, her şey herkes anlamsız, bayram gelmiş neyime....

geçen ay yumurtlama günlerimde eşimle beraber olduk kesin dedim ama adet günüm geldi çattı ve bende gördüm kırmızıyı şokk oldum tabi

ne güzel anlatmışsın valla, aynı ben :sinifsinif:

X