Hamilelik agrılar/bebek pozisyon/kansızlık

onemsizbiri52

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
19
1
23
merhaba arkadaşlar 🤲👐ben 36 haftalık hamileyim bebeğim iki hafta önce tersti makat pozisyon bi türlü dönemiyor yan duruyor yine aynı geri yerine geliyor aşagı dönemiyor doktorum bişi yapma keyfi bilir dedi olmazsa sezeryan olursun dedi korkuyorum..napabilirim döner mi sonradan.?

ikinci sorum : kansızlıgım var en başında beri ilaç pekmez siyah kurıu üzüm herşeyi denedim kanım 10dan yüksek çıkmıyor 9a düşmüş dün kan verdim bütünvitaminlerim düşük :/ cok halsiz im agrılarım var dört gündür de belim felc olmus gibi harket edemiyorum bebek pozisyon lamı alakalı yoksa sancı denilen sey gibi bişi mi saga sol yatakta dönemiyor rum kalkarken belim acıyo adım atarken paytak paytak gidiyom sag ayagıma kadar belim tutulmuş vaziyette kasıklarımda agrı acı var bebeğim tekmeyi oraya atıyor acaba yerleştimi oraya naptı karnım alçaldı alttan muayneden beri ara sıra belime iğne batar gibi agrıngiriyo anlık oluyo alt karnımda adet olcakmısım gibi agrıyor içimde bazen damar oynuyormus gibi hissediyorum erken doğum belirtisi değildir inş korkuyorum suyum nişanm gelmedi perşembe kontorlüm var 🥰sizdede oluyormu anlatın hamişler dogum yapanlarda nasıl gecti yazarda sevinirim okumuş oluruz :) √tesekkürler simdiden herkess

Ben de 36 haftalık hamileyim. 27. Haftamdan beri adet olacakmış gibi sancılarım var erken doğum riski ile takip altindaydim ama herhangi bir sıkıntı olmadı. Bu hafta itibari ile de vajinamda batma hissi damar oynuyormus gibi bir his ve adet sancısı halen var. Doktorum bebek büyüdüğü için normal olduğunu söyledi. Umarim sizde de her şey yolunda gitmistir 🙏

X