Gebeliğe Hazırlık Hamilelik, Belirtiler, Nasıl anlaşılıyor ve neler yaşanıyor?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon testi öneriyorum bende de düzensizlik var ve o program yüzünden kaçırdım yumurtlamayı 24ü diyodu ben 15i yumurtlamışım ahajhw
Ya aslında geçen aya bakarsak adetime daha 2 hafta var ama bi kaçgündür özellikle bugün hafif kasık ağrılarım var karnımın alt kısmında birde bugün sarı akıntım oldu

Ya aslında geçen aya bakarsak adetime daha 2 hafta var ama bi kaçgündür özellikle bugün hafif kasık ağrılarım var karnımın alt kısmında birde bugün sarı akıntım oldu
Eğer akıntı olduysa başla değerlendirmeye çok yumurtalar çatlamaya hazırlanıyor adetine 2 hafta varmış her gün denemeye çalış

2 hafta nasıl sabredicem bilmiyorum ama inşallah ozmana kadar olumlu sonuç alırım dualarınızı eksik etmeyin
Ben bu zamana kadarki doktorun yaptığı yumurta takibi deneyimlerimden şunu çıkardım. Çatlatma iğnesi yapılma zamanında akıntı başlıyor iğneden sonra çatlayınca akıntı sümük gibi uzuyor sonra yine bir gün devam edip akıntı bitiyor. Bence hep değerlendir inşallah rabbim nasip etsin.

Dediğim gibi akıntım devam ediyor ama çok yoğun değil gebe olabilirim yanı doğrumu anlıyorum canım sağol allah razı olsun

İlişkiden hemen sonra mı duşa girdiniz yoksa beklediniz mi yine :)

Merhabalar cok sevindim sizin adiniza... allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.
Bende iki senedir deniyorum doktorlara gittim hersey yolunda bir sorun yok esimde ayni sekilde ama bir türlü olmuyor.. ve simdi yumurtlama günlerimde gene degerlendirdik.. insallh olur allah herseyin hayirlisini versin.. döllenmeyi fark ettiniz mi veya yerlesme kanamasi oldu mu? Her hamilelikte akinti oluyor mu?

Sizin bata kaç gün kala yunurtlama olmuştu?
Hayırlı olsun bu arada:)

Maşallah ya çok sevindim başka olan yok mu
Konu eskiymis bende ara ara mesajlari okuyarak size kadar geldim bebeginiz dogmus bilee bende iki yıla girecegim henuz gebelik yasayamadim. Ne yaptiniz da sizin de 2 yildan sonra bebeginiz oldu acaba

Konu eskiymis bende ara ara mesajlari okuyarak size kadar geldim bebeginiz dogmus bilee bende iki yıla girecegim henuz gebelik yasayamadim. Ne yaptiniz da sizin de 2 yildan sonra bebeginiz oldu acaba
Merhabalar kendiliğinden oldu olmayacağına inanmıştım. Çok üzüldüm çok bekledim sonra dedim ki belki bizden doğcak nesil hayırlı değil rabbim işine karışmıyorum dedim. Kısmet etti. Psikolojik olmuyordu sanırım çok kasmışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…