Hamilelik belirtileri yaşayıp pozitifi görenler var mı?

Birgarip_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
383
373
Merhabalar. Yumurtlama dönemimden sonra adet olacak gibi ağrı ve hafif bulantılar yaşadım yaklaşık 9-10 gün sonrasında kasık ağrısı ve yaşıyorum 2 gündür. Bugün ilişkiden sonra 11. gun kaset test yaptım ama negatif silik çizgi bile yoktu. Böyle yaşayıp sonra hamile kalan var mı, uydurmuş olamam o kadar belirtiyi🥲

Merhabalar. Yumurtlama dönemimden sonra adet olacak gibi ağrı ve hafif bulantılar yaşadım yaklaşık 9-10 gün sonrasında kasık ağrısı ve yaşıyorum 2 gündür. Bugün ilişkiden sonra 11. gun kaset test yaptım ama negatif silik çizgi bile yoktu. Böyle yaşayıp sonra hamile kalan var mı, uydurmuş olamam o kadar belirtiyi🥲
Canım oladabilir olmayadabilir çünkü bu belirtiler adet öncesinde olabiliyor belki diyeceksin adet öncesi böyle olmadım hiç o da değişken yani mesela bi ay kaşık ağrısı yaşarken adetten önce diğer ay yaşamayabiliyorsun en iyisi testtir bir iki güne netleşir durumun genelde varsa yumurtlamadan sonra 11 ve 12 gün çıkıyor

Kan verecegim artık ya hastanede çalışıyorum zaten dedim kafam da kurup duracağıma net acı gerçeği göreyim, teşekkür ederim cvp verdiğiniz için 😅

Kan verecegim artık ya hastanede çalışıyorum zaten dedim kafam da kurup duracağıma net acı gerçeği göreyim, teşekkür ederim cvp verdiğiniz için 😅
Rica ederim ooo çok iyi hemen verin kan buraya da yazın merak ederiz 😁hastanede çalışsam benden bıkarlardı galiba her ay kan verirdim😂hakkınızda hayırlısı olsun

X