Hamilelik belirtileri

Esebeb

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
45
17
23
20 gün önce adetten hemen sonra ilişkim oldu. 13 nisanda yani. Normalde şuan adetin 3.günğnde olmalıydım 3 gün gecikti ama. Benim adetim hiç gecikmezdi. Düzenliydi. Baş ağırsı sol kasık ağrısı, kusma hissi göğüslerim aşırı şiş ve hassas. Bu gün erken gebelik testi yaptım day's comfort. Negatif çıktı. Hala adet olmuyorum biliyorum herkeste değişiklik gösteriyor belirtiler belkide psikolojik ama hala inanmıyorum yanılma ihtimali olabilir. Bu siteden biri bana normal gebelik testi yap birde dedi. Ne yapmalıyım. Genelde karnım ağırır hemen 10 dk sonra adetim başlardı. Çok şaşakınım belirtiler var ama. Test negatif. Acaba testi mi yanlış yaptım yani normal test mi yapmalıyıdım?

20 gün önceki ilişkiden her türlü net sonuç alırsınız.

Erken gebelik testleri genelde yanılmaz ama yine de kaset test deneyin bakalım .Ama belirtiler inanın psikolojik olabiliyor.Vücut acayip oyun oynuyor

Merhaba kızlar adetime 7 gün var bende bel ağrısı aşırı var böyle ağrım olmazdı adet öncelerimde acaba hamilelik belirtilerinde bel ağrısı varmı ?

Merhaba kızlar adetime 7 gün var bende bel ağrısı aşırı var böyle ağrım olmazdı adet öncelerimde acaba hamilelik belirtilerinde bel ağrısı varmı ?
Aynı durumu bende yaşıyorum şuan canım beklemedeyim. Bel ağrısı belirti olabiliyormuş ama aynısı regl öncesinde de olduğundan dolayı net birşey değil maalesef

Bel ağrısı inanılmaz şekilde bende de oluyor
Yaklaşık 5 gündür ciddi bi belim ağrıyordu ilk ağrımaya başladığı dönemler ovulasyonun en koyu olduğu dönemlerdi
Göğüs dolgunluğum da fazlaydı ve uçlarım yara gibi sızlıyordu tahriş olmuş gibiydi
Ama bugün göğüs dolgunluğum ve ucundaki ağrım geçiyor gibi ya sanırım regl olcam ve ara ara olacakmış gibi karnım ağrıdı
Ama belim çok ağrıyor anlamış değilim
Yatarken veya çok ayakta kaldığımda bel ağrım aşırı artıyor
Bugün de bi tur bisiklete bindim felaket bel ağrım oluştu
Benim de regl öncesi böyle bel ağrım olmazdı
Genelde regl okurdum 2. Gün ara ara bel ağrım olurdu
Bakalım bekliyorum ama regl olacak gibiyim maalesef

Yaklaşık 5 gündür ciddi bi belim ağrıyordu ilk ağrımaya başladığı dönemler ovulasyonun en koyu olduğu dönemlerdi
Göğüs dolgunluğum da fazlaydı ve uçlarım yara gibi sızlıyordu tahriş olmuş gibiydi
Ama bugün göğüs dolgunluğum ve ucundaki ağrım geçiyor gibi ya sanırım regl olcam ve ara ara olacakmış gibi karnım ağrıdı
Bel ve sırt ağrısı oluyor adet belirtileri ile okadar aynı kı ayırt etmek çok zor ..direk şunu soyleyebilirm ağız tadı bozuluyor sevdiğiniz şeyleri öyle çokda bayilarak yemeyebilirsiniz bulantı baş dönmesi hemen olan bı belirti değil ama bhcgden sanirim ağız tadı bı bozuluyor hepinizin gönlüne göre versin rabbim inşallah.

Bel ve sırt ağrısı oluyor adet belirtileri ile okadar aynı kı ayırt etmek çok zor ..direk şunu soyleyebilirm ağız tadı bozuluyor sevdiğiniz şeyleri öyle çokda bayilarak yemeyebilirsiniz bulantı baş dönmesi hemen olan bı belirti değil ama bhcgden sanirim ağız tadı bı bozuluyor hepinizin gönlüne göre versin rabbim inşallah.
Amin inşallah canım benim çok teşekkür ederim ☺️

Bel agrisindan cok kasıklarda agri oldu bende boyle degisik bir sanci girip girip geri giderdi nefesim kesilirdi adetten 4 5 gun oncesine kadar. bulanti kusma vs onlar daha ilerleyen donemlerde olan belirtiler benim goguslerimde hic bir belirti yoktu agri hassasiyet falan. Cok sonradan basladi. Hakkinizda hayirlisi..

Himm Anladım canım hakkında hayırlisi olsun inşallah.benimde adetime 3 gün kaldı ama hiç bir adet belirtisi yok belim de geçti sadece kasiklarim arada bı ağrı giriyor gibi . Bide 2 gün önce felaket başım dönüyordu şimdi oda yok. Bekleyip göreceğiz 🤗

Himm Anladım canım hakkında hayırlisi olsun inşallah.benimde adetime 3 gün kaldı ama hiç bir adet belirtisi yok belim de geçti sadece kasiklarim arada bı ağrı giriyor gibi . Bide 2 gün önce felaket başım dönüyordu şimdi oda yok. Bekleyip göreceğiz 🤗
Hakkımızda hayırlısı olsun canım umarım sağlıkla olumlu sonuçları alırız 🤗 benim bugün sabah uyandığımda bel ağrısının üstüne boyundan az aşağısı sırtıma doğru da ağrım çok oldu
Normal şartlarda yarın olmam regl gerekirdi de tiroid ilacım var 30 una kadar bekleyeceğim öyle de olabilirim ama zaman geçmiyor

Amin inşaallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz. Benim önceden şu sorunum vardı evlendiğimden beri adet düzensizliğim vardı bende doktora gittim prolaktin hormonum yanı süt hormonu yüksek çıktı normalde en fazla 26 olması gerekiyor 34 çıktı bende bir ay ilaç kullandım ondan sonra ilk ay adetim aynı günde oldu bakalım bu ay ne olacak Bir de affedersin hiç akıntım gelmezdi benim hani normal kadınlarda olan akıntıdan gelmezdi evlendikden sonra böyle oldum. bu ilacı kullandıktan sonra bu ay gayet akıntım olmaya başladı ilacin adı dostinex

İnşallah herkes hayırlı sonuçlar alır. 2 yıllık evliyim ve biz de eşimle bir bebek istiyoruz. Benim ovulasyon döneminden itibaren aşırı göğüs hassasiyetim olmuştu fakat adetime 8 gün kala hassasiyet yok oldu (toplamda 1 hafta süren bir hassasiyet oldu) Hamilelik belirtisinde bu hassasiyetin devam etmesi mi gerekiyor yoksa normale dönse bile bir umut var mıdır? Başka herhangi bir belirtim olmadı şu ana kadar. Dediğim gibi daha 1 hafta var adetime...

20 gün önce adetten hemen sonra ilişkim oldu. 13 nisanda yani. Normalde şuan adetin 3.günğnde olmalıydım 3 gün gecikti ama. Benim adetim hiç gecikmezdi. Düzenliydi. Baş ağırsı sol kasık ağrısı, kusma hissi göğüslerim aşırı şiş ve hassas. Bu gün erken gebelik testi yaptım day's comfort. Negatif çıktı. Hala adet olmuyorum biliyorum herkeste değişiklik gösteriyor belirtiler belkide psikolojik ama hala inanmıyorum yanılma ihtimali olabilir. Bu siteden biri bana normal gebelik testi yap birde dedi. Ne yapmalıyım. Genelde karnım ağırır hemen 10 dk sonra adetim başlardı. Çok şaşakınım belirtiler var ama. Test negatif. Acaba testi mi yanlış yaptım yani normal test mi yapmalıyıdım?
Suan hamile misiniz acaba

X