Hamilelik belirtileri

bilgilarus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
20
2
30
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bu konuda biraz acemi olduğum için sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istedim. 1 senedir evliyim ilk defa bu ay bebek sahibi olmak istediğimiz için korunmadık. Düzenli regl oluyorum ve bu ay regl bitiminden itibaren ilişki durumumuz oldu. Aynı anda zamanda bu ay ilk defa idrar yolu enfeksiyonu kaptım. Onu atlattım ama adetime 9 gün kala lekelenmem oldu ilk günler pembe akıntı daha sonra kahverengi akıntı şeklinde 3 gün sürdü. şişkinlikten başka hiçbir belirti yok çok merak ediyorum bu şekilde belirti olmadan hamile olan var mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bu konuda biraz acemi olduğum için sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istedim. 1 senedir evliyim ilk defa bu ay bebek sahibi olmak istediğimiz için korunmadık. Düzenli regl oluyorum ve bu ay regl bitiminden itibaren ilişki durumumuz oldu. Aynı anda bu ay
Yumurtlama günlerinizi biliyorsanız o günleri değerlendirmeniz çok önemli bilmiyorsanız ovülasyon testi kullanmanızı tavsiye ederim

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bu konuda biraz acemi olduğum için sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istedim. 1 senedir evliyim ilk defa bu ay bebek sahibi olmak istediğimiz için korunmadık. Düzenli regl oluyorum ve bu ay regl bitiminden itibaren ilişki durumumuz oldu. Aynı anda bu ay
Konu eksik mi?

X