Hamilelik belirtileri

Yumurtlamadan beri çok kötüyüm belim yerinden çıkacak kalcama vuruyor kasiklarim ağrıyor beklenen adet tarihim 7 nisan hissediyorum bu ay çok değişik benim için yeni rahim filmi çekildim bakalım nasip inşallah vardır ♥︎ Otururken daha çok agrim oluyor başım da ağrıyor ilk defa böyleyim hatta düşünüyorum enfeksiyon mu var diyee:/

Yumurtlamadan beri çok kötüyüm belim yerinden çıkacak kalcama vuruyor kasiklarim ağrıyor beklenen adet tarihim 7 nisan hissediyorum bu ay çok değişik benim için yeni rahim filmi çekildim bakalım nasip inşallah vardır ♥︎ Otururken daha çok agrim oluyor başım da ağrıyor ilk defa böyleyim hatta düşünüyorum enfeksiyon mu var diyee:/
Ben de geçen gün hamile olduğumu öğrendim bel ağrısı ve adete 3 gün kaladan itibaren şiddetli adet olacakmışım gibi ağrı ile ondan önce brkaç kere çok az kasığıma sızı girmişti asla beklemiyordum umarım sende hamilesindie

Kızlar ben 2 senedir deniyorum bir türlü nasip olmadı
Bu ay en son rahim filmi çekildim ve ovulasyon testiyle ilişki değerlendirdim
Adetim 6 Nisan
Benimde bel kasık ve aşırı bacak ağrım var birde göğüsler de şişme var ama normalde adet oluncada bacak ve bel ağrım oluyodu
Sizin de böyle adet gibi belirti olup hamilelik öğrendiğiniz oldu mu bu ay da bı ümit bekliyorum 🥺

ben bu ay hiç yumurtlama görmedim pcos hastasıyım. normalde reglime 1 hafta kala göğüs hassasiyeti ve kasık ağrım olurdu. şu an reglime 2 gün var sadece sağ kasığımda gaz sancısı gibi bir ağrı var. gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı. ve alnımda sivilce çıktı normalde regl dönemi ben asla sivilce çıkarmazdım. ben mi her seyi gebeliğe yoruyorum acaba 😔

Sonuç ne olduu okuyunca merak ettimmm

X